Showcases

Background Image

اسلاید سه اسلاید دو اسلاید یک

بیشتر بدانید

 

وب طرح با هدف  گسترش فعالیت های خود اقدام به خرید امتیاز سایت  در رتبه بالا با کلمه طراحی سایت در تبریز نمود که بتواند خدمات طراحی سایت و بهینه سازی  سایت را برای مشتریانی که دنبال شرکت طراحی سایت در تبریز می باشند خدمات خود را ارائه دهد وب طرح با سال ها تجربه یکی از حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت در تبریز و سئو سایت در تبریز می باشد.وب طرح با اجرای برخی از نمونه کارها و توانایی انجام سفارش مشتریان در  رابطه با طراحی سایت  و بهینه سازی  سایت آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد  طراحی سایت در تبریز توسط وب طرح که شرکت طراحی سایت در تبریز می باشد با هزینه پایین انجام می شود

ارتباط با ما

آدرس : خیابان توکلی - روبروی بانک مسکن - جنب چاپ قانع - وب طرح

همراه : 09149177859

ایمیل :

برای ارتباط در تلگرام بر روی همین لینک کلیک نمایید

با گسترش استفاده از کارت‌هاي بانکي، جرائم مربوط به کلاهبرداري و سرقت از طريق اين کارت‌ها يا عابربانک‌ها رو به فزوني است. آگاهي از اين روش هاي سرقت، در کم کردن آن‌ها موثر است.

استفاده از کارت‌هاي اعتباري به جاي پول نقد مدت‌هاست که متداول شده و با گسترش استفاده از اين کارت‌ها، روش‌هاي کلاهبرداري با آن هم رو به افزايش است. روش‌هاي عجيب‌وغريبي که اطلاع پيدا کردن مردم از آن‌ها مي‌تواند تا حد زيادي اين جرايم را کاهش دهد.

کلاهبرداري با اطلاعات کارت و حساب بانکي

ساده‌ترين راه کلاهبرداري از کارت شما، دسترسي به اطلاعات حساب شماست. پس به هيچ‌عنوان اطلاعات حساب، شماره و رمز کارت خود را در اختيار افراد غريبه قرار ندهيد. همچنين به هيچ عنوان کارت خود را به اين افراد نسپاريد. از نگهداري رمز عبور به همراه کارت عابر خودداري کنيد تا در صورت مفقودي يا ربوده شدن کارت با حساب خالي خود مواجه نشويد.

مراقب رسيد بانکي خود باشيد

هرگز قبض رسيد خود را در خيابان رها نکنيد. اين کار علاوه بر اينکه چهره شهر را زشت مي‌کند، باعث مي‌شود اطلاعات حساب شما لو برود يا در اختيار سارقانِ در کمين بيفتد.

کپي برداري از اطلاعات مغناطيسي

به هيچ عنوان کارت بانکي خود را حتي بدون رمز در اختيار افراد ناشناس قرار ندهيد؛ زيرا کپي برداري از اطلاعات مغناطيسي آن امکان پذير است.

تعويض کارت؛ ترفند قديمي سارقان

يکي از ترفندهاي قديمي سارقان تعويض کارت شما با يک کارت تقلبي است. سرقت با اين ترفند، اکثرا درباره افرادي که اشراف کامل به کار با دستگاه خودپرداز ندارند رخ مي دهد؛ به اين ترتيب که فرد سارق در صف مي ايستد و پيشنهاد کمک به اين افراد را مي دهد و به محض دريافت کارت آن‌ها در يک لحظه آن را با کارت ديگري تعويض مي کند و چندين بار رمز را مي زند و بعد از آن کارت ديگري را به مشتري تحويل مي‌دهد و مي‌رود.

سواستفاده از شلوغي صف عابربانک‌ها

در برخي از ايام ماه و سال مثل اول ماه،هنگام پرداخت يارانه ها و يا سال نو صف هاي طويلي در پشت خود پرداز ها شکل مي گيرد که بهشت کلاهبرداران است. آن‌ها از کلافگي و عجله افراد استفاده مي کنند تا به بهانه کمک، سرعت بخشيدن به کار و ... شما را بفريبند. پس هنگام شلوغي صبر خود را حفظ کنيد  و به غريبه ها اعتماد نکنيد.

سرقت به بهانه کمک کردن

ديده شده افرادي به بهانه کمک به سالمنداني که طرز استفاده از کارت بانک را به خوبي نمي دانند و يا به بهانه کمک گرفتن اطلاعات و رمز هاي شما را سرقت مي کنند. پس نه اينکه به کسي کمک نکنيد بلکه هنگام کمک کردن و کمک گرفتن جانب احتياط را رعايت کنيد.

حقه «شما برنده ما شديد»

يکي از شگردهاي سارقان براي سواستفاده از حساب بانکي شما، پيامک‌ها يا تماس‌هايي هستند که به شما نويد برنده شدن در قرعه‌کشي را مي‌دهند. چناچه کساني با اين عنوان از شما درخواست مراجعه به عابربانک يا ارسال اطلاعت کارتتان را کردند، هر گز به اين افراد اعتماد نکنيد.

خودتان کارت بکشيد

حتي الامکان سعي کنيد براي خريد با کارت بانکي، خودتان کارت بکشيد. يکي از راه‌هاي کلاهبرداري از کارت‌هاي بانکي ممکن است در خريدهاي شما اتفاق بيفتد. و آن کپي کردن کارت شما در زماني است که کارت خود را به ديگران سپرده ايد.

چسب قطره‌اي؛ شگردي براي ربودن کارت بانکي شما

هنگام استفاده از خود پرداز هاي بانکي دقت کنيد قطعه اي مشکوک به آن نچسبيده باشد و همچنين اگر به هر دليل کارت شما در دستگاه باقي ماند، ابتدا اطمينان حاصل کنيد به داخل دستگاه رفته و جايي در بين مسير در قسمت ورودي کارت خوان گير نکرده باشد يکي از شگردهاي کلاهبرداري از کارت بانکي، استفاده از چسب قطره‌اي و ضبط کارت افراد است.

مواظب عابربانک‌هاي مصنوعي باشيد

نصب کردن دستگاه هاي کارتخوان تقلبي از ديگر مواردي بوده که در اين سال ها از سوي پليس گزارش شده است. در اين نمونه، کلاهبرداران از روي دستگاه هاي کارتخوان شبيه سازي و آن را در محل هاي مخصوصي نصب مي کردند. دارندگان کارت هاي بانکي با توجه به شباهت زياد و دقيق اين دستگاه ها با اصل آن‌ها نسبت به ساختگي و تقلبي بودن آنها شک نکرده، کارت اعتباري خود را به داخل دستگاه کارتخوان وارد کرده و با وارد کردن رمز عبور خود سعي مي کردند تا وجوهي را از حساب خود برداشت کنند اما با پيام خطاي دستگاه ساختگي مواجه شده و به تصور اختلال در شبکه، کارت اعتباري خود را از دستگاه بيرون مي کشيدند اما خبر ندارند که رايانه نصب شده در داخل دستگاه مذکور، به طور خودکار مشخصات کارت و رمز عبور کارت فوق را ضبط کرده است.

کلاهبرداري با مغشوش کردن عابربانک‌ها

يکي ديگر از روش‌هاي اين سارقان مخشوش کردن و دستکاري عابربانک‌هاست. دو مورد از معروف‌ترين اين روش‌ها اينگونه است:

 نصب قطعاتي کوچک در محل ورودي دستگاه خود پرداز به نام اسکيمر جهت کپي برداري از کارت هاي بانکي کاربران.

 نصب قطعاتي سخت افزاري بر روي صفحه کليد دستگاه به نام کي لاگر يا نصب دوربيني کوچک بر روي دستگاه به منظور سرقت رمز عبور کاربران.

به کارتخوان‌هاي رايگان اعتماد نکنيد

در موارد ديگر هم مشاهده شده افرادي با عنوان کارمند بانک به افراد و صاحبان مشاغل مراجعه کرده و تحت عنوان خوش‌حساب بودن، کارتخوان رايگان در اختيار آن‌ها قرار مي‌دهند. در يکي از همين موارد سارقان به يک نمايشگاه اتومبيل مراجعه و خود را کارمند بانک معرفي کرده و با ارائه کارتخوان به اين فرد، از او اخاذي کرده‌اند.

دستکاري در کارتخوان‌ها

يکي ديگر از راه‌هاي سارقان ايجاد اختلال در کارتخوان‌هاي مراکز خريد است، براي مثال در يکي از اين کلاهبرداري‌ها، سارقان در فروشگاهي دستگاهي کارتخوان نصب و با اعمال تغييرات و دستکاري در سيستم کارتخوان، کاري کرده بودند تا اطلاعات روي کارت در حافظه دستگاه ذخيره و قابل انتقال به کارتي ديگر باشد. پس از کپي کردن اطلاعات کارت، کارتي مشابه عابر بانک مالباخته طراحي مي‌کردند و براي دستيابي به رمز کارت اين افراد، به بهانه کوتاه بودن سيم دستگاه کارتخوان يا به بهانه‌هاي ديگر از مشتري مي‌خواستند رمزکارتش را اعلام کند تا خودشان نسبت به وارد کردن آن اقدام کنند.
 تهیه و انتشار : طراحی سایت در تبریز,طراحی سایت ارزان

فناوری اطلاعات وب طرح

هنگامی که شما قصد راه اندازی یک وب سایت برای شرکت، سازمان یا کسب و کار خود را دارید ابتدا می بایست با شرکت های طراح سایت مذاکره و مشورت نمایید. با اعلام نیازهای خود و بررسی آنها توسط کارشناسان طراح، و راهکارهایی به شما ارائه می گردد. طراحان سایت وب طرح با استفاده از نرم افزارهای open source مانند جوملا و ورد پرس، پ، CMS ها یا کد نویسی سفارشی با زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند php و Asp.net اقدام به طراحی وب سایت شما می کنند. در واقع طراح پس از نیاز سنجی و تطبیق نیازها با روش های طراحی ارائه شده توسط شرکت طراح، راهکار خود را ارائه می دهد.


همه سازمان ها ، شرکت ها و یا حتی خیلی از افراد نیاز به طراحی سایتی برای معرفی و ارائه خدمات خود دارند. اطلاع از مراحل طراحی سایت به طراحی سایت کارا و مطابق نیازهای مشتری کمک شایانی می نماید. طراحان سایت برای انجام این مراحل نیازمند دریافت اطلاعات (شامل حیطه کاری، نیازمندی ها و سلایق) از مشتری می باشند. روند طراحی سایت شامل مراحلی همچون: نیاز سنجی، انتخاب روش طراحی، تهیه دامنه و هاست، تعیین بخش های مختلف وب سایت، گردآوری و تهیه محتوای صفحات و... می باشد.


وقتی تصمیم بر داشتن وب سایت نمودیم، اولین چیزی که برامون علامت سوال میشه هزینه ی اونه که خیلی هم مهمه. متاسفانه برای طراحی سایت، هیچ نرخ ثابت و تعیین شده ای وجود نداره. کافیه تلفن رو بردارید و با چند تا شرکت طراحی سایت تماس بگیرید؛ برای یک سایت با امکانات مشخص، اختلاف قیمت شرکت ها شاید به چند میلیون برسه و همانطور که گفتیم الزاماً هزینه بالاتر کیفیت بیشتری نصیب شما نمیکند.

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود ، طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. تبلیغات است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت. سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی.
وب طرح همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید بنابراین تضمین ما کیفیت بالای طراحی ، بهینه سازی تخصصی و ارائه پشتیبانی کامل و ۲۴ ساعته با پایین ترین هزینه می باشد.

طراحی سایت,طراحی وب سایت,,طراحی وب سایت ارزان,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت در تبریز,طراحی وب سایت در تبریز,سایت ارزان,وب سایت ارزان,شرکت طراحی سایت در تبریز,شرکتهای طراحی سایت در تبریز,وب طرح

طراحی سایت برای همه کسب و کارها

شاید شما یک مجموعه بزرگ تولیدی کفش داشته باشید یا یک کارگاه کوچک تولیدی کفش، یک کارخانه بزرگ تولید مواد غذایی یا ... شاید  هم یک دفتر مهندسی مطرح و سرشناس و یک دفتر مهندسی که تازه ان را تاسیس کرده باشید اصلا مهم نیست در کنار روش های بازاریابی و معرفی سنتی به فکر طراحی و راه اندازی یک وب سایت اینترنتی باشید.

امروزه بازاریابی اینترنتی سهم بزرگی را به خود اختصاص دادند و خیلی از برند ها با آنکه شناخته شده و اغلب از نظر کاربران نیاز به بازاریابی ندارند اما برند های مطرح هم توجه ویزه و سرمایه گذاری بزرگی برای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی اختصاص می دهند دلیل آن هم کاملا معلوم می باشد که غفلت  از روش های نوین و عدم توجه میتواند صدمه و ضررهای مالی بسیار بزرگی پیش آورد

هیچ برندی از اول پیش مردم مشهور نبود و در کنار ارائه جنس اعلا کالای اعلا با تبلیغات هدفمند توانسته اند در میان ملتها جا باز کنند

کمپین سایت 99 هزار تومانی

 

کمپین طراحی و راه اندازی وب سایت با 99 هزار تومان از ابتدای خرداد 98 شروع و تا اطلاعیه بعدی ادامه خواهد داشت

شاید شما هم با شنیدن 99 هزار تومان برای طراحی سایت شوکه شوید اما این نه تبلیغ دروغین است و نه تبلیغ گمراه کننده، بلکه صادقانه و به عبارتی هزینه دریافتی به صورت کلی از مشتری بابت راه اندازی سایت به همراه ثبت دامنه با مالکیت مشتری و اختصاص فضای هاست از برترین شرکت هاستینگ ایران، فقط و فقط 99 هزار تومان خواهد بود

جالب است بدانید که اگر خود مشتری اقدام به ثبت دامنه و خرید هاست از شرکت های معروف هاستینگ نماید شاید هزینه کلی از 99 هزار تومان بالاتر شود.

شاید در این میان خیلی از مشتریان اعتماد نکنند در اول باید به این دسته از مشتریان اعلام نماییم که هویت ما توسط پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (پلیس فتا) احراز گردیده و حضورا برای تکمیل پرونده به مرکز فوق مراجعه کردیم  و با اطلاعات همین سایت و با نام "وب طرح" مدارک را تکمیل کردیم.

شاید خیلی از مشتریان وقت بررسی، استعلام و .. نداشته باشند با این حال ما مجدد به فکر مشتریان و جلب اعتماد کامل به راه حل بسیار ساده در نظر گرفتیم

پرداخت کل هزینه  بعد از اتمام راه اندازی سایت

جالب است بدانید که با سابقه ای که طی سالها داشتیم شرکتهای متعددی هستند که مبلغ چند صد هزار تومانی و حتی چند میلیونی به عنوان پیش پرداخت دریافت میکنند  و تا اتمام تسویه حساب سایت آنها بر  روی سرور بارگزاری نمیشود

پرداخت هزینه بعد از اتمام کار بدون دریافت 1 ریال پیش پرداخت

وب سایت ما از چند سال پیش فعال بوده و فعال است و به فعالیت خود ادامه خواهد داد پس جای هیچ نگرانی بابت پشتیبانی وب سایتهای  طراحی شده خود توسط ما نباشید

پشتیبانی فقط از طریق تیکت ایمیل ، تلگرام رایگان می باشد و بابت پشتیبانی هم هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود

از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما هستیم

بسته ویژه طراحی سایت با 99 هزار تومان به مدت محدود

طراحی و راه اندازی سایت ارزان با  امکانات ثبت سفارش ، پنل پیامکی ، فرم استخدام ، گالری تصویر ، گالری ویدیو  فقط   99 هزار تومان

طلایی

امکانات پیشرفته و ایجاد سایت به صورت املاک ، فروشگاه ، شرکتی ، و با دامنه 5 ساله رایگان انجام می شود و پشتیبانی فنی 3 ماه رایگان ...سفارش

حرفه ای

مناسب  برای شرکت های بزرگ، با امکانات بیشتر و امکان فروش محصولات و سبد خرید و درگاه پرداخت ... سفارش

 

پیشرفته

مناسب برای شرکت ها و  مراکز تجاری ، امکان ایجاد صفحات، منو و مجموعه به صورت نامحدود ، بهینه سازی سایت برای گوگل ... سفارش

 

ساده

مناسب  برای ایجاد سایت شرکتی و شخصی و کسب  و کارهای کوچک که حضور موفق را در اینترنت تجربه نمایند ... سفارش

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.