Showcases

Background Image

اسلاید سه اسلاید دو اسلاید یک

بیشتر بدانید

 

وب طرح با هدف  گسترش فعالیت های خود اقدام به خرید امتیاز سایت  در رتبه بالا با کلمه طراحی سایت در تبریز نمود که بتواند خدمات طراحی سایت و بهینه سازی  سایت را برای مشتریانی که دنبال شرکت طراحی سایت در تبریز می باشند خدمات خود را ارائه دهد وب طرح با سال ها تجربه یکی از حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت در تبریز و سئو سایت در تبریز می باشد.وب طرح با اجرای برخی از نمونه کارها و توانایی انجام سفارش مشتریان در  رابطه با طراحی سایت  و بهینه سازی  سایت آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد  طراحی سایت در تبریز توسط وب طرح که شرکت طراحی سایت در تبریز می باشد با هزینه پایین انجام می شود

ارتباط با ما

آدرس : خیابان توکلی - روبروی بانک مسکن - جنب چاپ قانع - وب طرح

همراه : 09149177859

ایمیل :

برای ارتباط در تلگرام بر روی همین لینک کلیک نمایید

وزير ارتباطات گفت: در راستاي اهداف دولت براي دسترسي آزاد به اطلاعات از اين پس کاربران ايراني در فضاي اينترنت شناسنامه‌دار مي‌شوند تا کسي بدون هويت مشخص از اينترنت استفاده نکند.

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس، محمود واعظي در يک نشست خبري با خبرنگاران اظهار داشت: آئين‌نامه دسترسي آزاد به اطلاعات و اسناد دولتي که در سال 88 به تصويب رسيده  اما مسدود شده بود اکنون توسط دولت تدبير و اميد به جريان افتاده و تکاليف دستگاه‌ها علني شده است.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در اين باره وزارت ارتباطات وظيفه تامين زيرساخت‌هاي دولت الکترونيک را بر عهده دارد و اميدواريم در سال 94 دولت الکترونيک در قالب شبکه ملي اطلاعات اجرا شود.

وي با بيان اينکه دسترسي به اينترنت از ابتداي دولت دو برابر شده است گفت: افزايش ضريب اينترنت يکي از شاخص‌هاي دسترسي آزاد به اطلاعات است.

وزير ارتباطات ادامه داد: در اين راستا هويت‌بخشي به کاربران اينترنت و شناسايي استفاده‌کنندگان از اين فضا در دستور کار است تا به اين ترتيب تابلويي براي کاربر تعريف شود و هويت افرادي که از اينترنت استفاده مي‌کنند نامعلوم نباشد.

وي ادامه داد: در اين باره همچنين علاوه بر اينترنت هويت سيم‌کارت‌ها بايد مشخص باشد.

وزير ارتباطات درباره فروش سيم‌کارت‌هاي فعال و بي‌نام نشان گفت: در مقاطعي همه اپراتورها مبادرت به فروش فله‌اي سيم‌کارت کردند و حساب و کتاب از دستشان در رفته است، اکنون اين موارد بسيار کم شده و در آينده نيز کمتر خواهد شد.

وي درباره قاچاق مکالمه  برخي شرکت‌هاي اينترنتي گفت: هم اکنون بيش از 700 شرکت، خدمات اينترنت ارائه مي‌دهند که اکثرا در سلامت فعاليت مي‌کنند اما متاسفانه تعدادي از آنها قاچاق ترافيک مي‌‌کنند که شناسايي شده‌اند و اگر رويه را تغيير ندهند مجوزشان را باطل مي‌کنيم.

واعظي توضيح داد: تا سه ماه گذشته ميزان قاچاق و ترافيک رسمي مکالمه به يک اندازه بود اما از سه ماهه گذشته تا کنون اين نسبت از 65 به 35 درصد تغيير کرده و حجم ترافيک رسمي 15 درصد افزايش يافته است.

وزير ارتباطات در پاسخ به سوالي در خصوص عدم شفافيت مالي در موضوع ارزي، ريالي نمايشگاه الکامپ گفت: وزارت ارتباطات متولي الکامپ نيست تلاش يکي از معاونين وزارت در اين باره بر شفافيت موضوع بي‌نتيجه ماند و معتقديم ارتباط مجري نمايشگاه و غرفه‌دار بايد شفاف باشد و نبايد يک رقمي را اعلام کنند و رقم ديگري را بگيرند و در نهايت تلاش مي‌کنيم که موضوع نمايشگاه‌هاي فناوري اطلاعات ساماندهي شود.

واعظي در بخش ديگري از سخنان خود درباره عدم ارائه برخي خدمات به دارندگان سيم‌کارت‌هاي اعتباري گفت: اساسا سيم‌کارت اعتباري براي اين است که کساني که در يک شهر وارد مي‌شوند از اين سيم‌کارت استفاده کنند و موضوع تمام شود اما در ايران تعداد سيم‌کارت‌هاي اعتباري زياد است.

وزير ارتباطات همچنين يادآور شد: که در يکسال و 4 ماه گذشته حتي يک لحظه نيز به ذهنم نرسيده که شرکت مخابرات بار ديگر دولتي شود و موافق اين کار نيستم. اما معتقد به شفاف‌سازي عملکرد اين شرکت هستم

واعظي در بخش ديگري از سخنان خود درباره شائبه گران شدن قبوض تلفن همراه، گفت: در 7 الي 8 ماه گذشته تغيير تعرفه‌اي حاصل نشده تنها تغيير اين بوده که مردم نسل 3 موبايل را فعال کرده‌اند.

وزير ارتباطات همچنين درباره موضوع پيامک‌هاي تبليغاتي و پيامک‌هاي انبوه گفت: اپراتورها بدون اخذ موافقت مشترک اجازه فعال کردن سرويس پيامک را ندارند، اما معتقديم پيامک‌هاي تبليغاتي وقت و ذهن مشترک را درگير مي‌کند، در اين باره آئين‌نامه‌اي تهيه شده و در دستور کار مرکز فعال فضاي مجازي است.

واعظي در پاسخ به گلايه فارس از عدم مصاحبه روسا و معاونين شرکت‌هاي اين مجموعه، گفت: بعضي از دوستان از مصاحبه مي‌ترسند و خيلي فني هستند، اما شخصا معتقدم يکي از ارکان نظام رسانه است.

وي درباره پيامک‌هاي تبليغاتي، نامناسب براي برخي سنين گفت: اساسا فروش سيم کارت به پائين‌تر از 18 سال ممنوع است و خانواده‌هايي که براي فرزندان خود سيم کارت مي‌خرند، بايد روش استفاده را نيز به فرزندان خود آموزش دهند. در اين رابطه آئين‌نامه‌اي تدوين شده که نحوه استفاده از نوجوانان و زير 18 سال از سيم کارت را بيان مي‌کند و اين آئين‌نامه در دست تهيه است.

طراحی سایت,,طراحی وب سایت ارزان,طراحی سایت ارزان,طراحی وب سایت,طراحی سایت در تبریز,طراحی وب سایت در تبریز,سایت ارزان,وب سایت ارزان,شرکت طراحی سایت در تبریز,شرکتهای طراحی سایت در تبریز,وب طرح

فناوری اطلاعات وب طرح

هنگامی که شما قصد راه اندازی یک وب سایت برای شرکت، سازمان یا کسب و کار خود را دارید ابتدا می بایست با شرکت های طراح سایت مذاکره و مشورت نمایید. با اعلام نیازهای خود و بررسی آنها توسط کارشناسان طراح، و راهکارهایی به شما ارائه می گردد. طراحان سایت وب طرح با استفاده از نرم افزارهای open source مانند جوملا و ورد پرس، پ، CMS ها یا کد نویسی سفارشی با زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند php و Asp.net اقدام به طراحی وب سایت شما می کنند. در واقع طراح پس از نیاز سنجی و تطبیق نیازها با روش های طراحی ارائه شده توسط شرکت طراح، راهکار خود را ارائه می دهد.


همه سازمان ها ، شرکت ها و یا حتی خیلی از افراد نیاز به طراحی سایتی برای معرفی و ارائه خدمات خود دارند. اطلاع از مراحل طراحی سایت به طراحی سایت کارا و مطابق نیازهای مشتری کمک شایانی می نماید. طراحان سایت برای انجام این مراحل نیازمند دریافت اطلاعات (شامل حیطه کاری، نیازمندی ها و سلایق) از مشتری می باشند. روند طراحی سایت شامل مراحلی همچون: نیاز سنجی، انتخاب روش طراحی، تهیه دامنه و هاست، تعیین بخش های مختلف وب سایت، گردآوری و تهیه محتوای صفحات و... می باشد.


وقتی تصمیم بر داشتن وب سایت نمودیم، اولین چیزی که برامون علامت سوال میشه هزینه ی اونه که خیلی هم مهمه. متاسفانه برای طراحی سایت، هیچ نرخ ثابت و تعیین شده ای وجود نداره. کافیه تلفن رو بردارید و با چند تا شرکت طراحی سایت تماس بگیرید؛ برای یک سایت با امکانات مشخص، اختلاف قیمت شرکت ها شاید به چند میلیون برسه و همانطور که گفتیم الزاماً هزینه بالاتر کیفیت بیشتری نصیب شما نمیکند.

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود ، طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. تبلیغات است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت. سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی.
وب طرح همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید بنابراین تضمین ما کیفیت بالای طراحی ، بهینه سازی تخصصی و ارائه پشتیبانی کامل و ۲۴ ساعته با پایین ترین هزینه می باشد.

طراحی سایت,طراحی وب سایت,,طراحی وب سایت ارزان,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت در تبریز,طراحی وب سایت در تبریز,سایت ارزان,وب سایت ارزان,شرکت طراحی سایت در تبریز,شرکتهای طراحی سایت در تبریز,وب طرح

طراحی سایت برای همه کسب و کارها

شاید شما یک مجموعه بزرگ تولیدی کفش داشته باشید یا یک کارگاه کوچک تولیدی کفش، یک کارخانه بزرگ تولید مواد غذایی یا ... شاید  هم یک دفتر مهندسی مطرح و سرشناس و یک دفتر مهندسی که تازه ان را تاسیس کرده باشید اصلا مهم نیست در کنار روش های بازاریابی و معرفی سنتی به فکر طراحی و راه اندازی یک وب سایت اینترنتی باشید.

امروزه بازاریابی اینترنتی سهم بزرگی را به خود اختصاص دادند و خیلی از برند ها با آنکه شناخته شده و اغلب از نظر کاربران نیاز به بازاریابی ندارند اما برند های مطرح هم توجه ویزه و سرمایه گذاری بزرگی برای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی اختصاص می دهند دلیل آن هم کاملا معلوم می باشد که غفلت  از روش های نوین و عدم توجه میتواند صدمه و ضررهای مالی بسیار بزرگی پیش آورد

هیچ برندی از اول پیش مردم مشهور نبود و در کنار ارائه جنس اعلا کالای اعلا با تبلیغات هدفمند توانسته اند در میان ملتها جا باز کنند

کمپین سایت 99 هزار تومانی

 

کمپین طراحی و راه اندازی وب سایت با 99 هزار تومان از ابتدای خرداد 98 شروع و تا اطلاعیه بعدی ادامه خواهد داشت

شاید شما هم با شنیدن 99 هزار تومان برای طراحی سایت شوکه شوید اما این نه تبلیغ دروغین است و نه تبلیغ گمراه کننده، بلکه صادقانه و به عبارتی هزینه دریافتی به صورت کلی از مشتری بابت راه اندازی سایت به همراه ثبت دامنه با مالکیت مشتری و اختصاص فضای هاست از برترین شرکت هاستینگ ایران، فقط و فقط 99 هزار تومان خواهد بود

جالب است بدانید که اگر خود مشتری اقدام به ثبت دامنه و خرید هاست از شرکت های معروف هاستینگ نماید شاید هزینه کلی از 99 هزار تومان بالاتر شود.

شاید در این میان خیلی از مشتریان اعتماد نکنند در اول باید به این دسته از مشتریان اعلام نماییم که هویت ما توسط پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (پلیس فتا) احراز گردیده و حضورا برای تکمیل پرونده به مرکز فوق مراجعه کردیم  و با اطلاعات همین سایت و با نام "وب طرح" مدارک را تکمیل کردیم.

شاید خیلی از مشتریان وقت بررسی، استعلام و .. نداشته باشند با این حال ما مجدد به فکر مشتریان و جلب اعتماد کامل به راه حل بسیار ساده در نظر گرفتیم

پرداخت کل هزینه  بعد از اتمام راه اندازی سایت

جالب است بدانید که با سابقه ای که طی سالها داشتیم شرکتهای متعددی هستند که مبلغ چند صد هزار تومانی و حتی چند میلیونی به عنوان پیش پرداخت دریافت میکنند  و تا اتمام تسویه حساب سایت آنها بر  روی سرور بارگزاری نمیشود

پرداخت هزینه بعد از اتمام کار بدون دریافت 1 ریال پیش پرداخت

وب سایت ما از چند سال پیش فعال بوده و فعال است و به فعالیت خود ادامه خواهد داد پس جای هیچ نگرانی بابت پشتیبانی وب سایتهای  طراحی شده خود توسط ما نباشید

پشتیبانی فقط از طریق تیکت ایمیل ، تلگرام رایگان می باشد و بابت پشتیبانی هم هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود

از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما هستیم

بسته ویژه طراحی سایت با 99 هزار تومان به مدت محدود

طراحی و راه اندازی سایت ارزان با  امکانات ثبت سفارش ، پنل پیامکی ، فرم استخدام ، گالری تصویر ، گالری ویدیو  فقط   99 هزار تومان

طلایی

امکانات پیشرفته و ایجاد سایت به صورت املاک ، فروشگاه ، شرکتی ، و با دامنه 5 ساله رایگان انجام می شود و پشتیبانی فنی 3 ماه رایگان ...سفارش

حرفه ای

مناسب  برای شرکت های بزرگ، با امکانات بیشتر و امکان فروش محصولات و سبد خرید و درگاه پرداخت ... سفارش

 

پیشرفته

مناسب برای شرکت ها و  مراکز تجاری ، امکان ایجاد صفحات، منو و مجموعه به صورت نامحدود ، بهینه سازی سایت برای گوگل ... سفارش

 

ساده

مناسب  برای ایجاد سایت شرکتی و شخصی و کسب  و کارهای کوچک که حضور موفق را در اینترنت تجربه نمایند ... سفارش

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.