Showcases

Background Image

اگر به دنبال شخصی شرکتی برای طراحی سایت هستید و برایتان خیلی مهم می باشد که طراحی سایت در تبریز را با هزینه کم راه اندازی کنید ما میتوانیم یک سایت استاندارد با طراحی روز و البته طراحی سایت ارزان ریسپانسیو را برای شما تنها با قیمت 99 هزار تومان راه اندازی کنیم ما طبق قراردادی که با شرکت مطرح و سابقه دار داریم از قالب های آماده و اینترنتی برای سایت شما استفاده نخواهیم کرد همچنین باید خدمتتان عرض کنیم که از سیستم وردپرس هم استفاده نمیکنیم

طراحی سایت ارزان به تنهایی شاید پاسخگویی شرکت و یا زمینه فعالیت شما نباشد یک سایت هدفمند چه طراحی سایت ارزان با 99 هزار تومان و چه چندین میلیون باید بعد از طراحی و البته در حین طراحی  و راه اندازی الگوریتم های موتور جستجو در ان رعایت شده باشد.

تمام سایت هایی که توسط وب طرح طراحی و پیاده سازی شده باشد همگی دارای استانداردهای روز دنیا می باشد و برای موتورهای جستجو بهینه شده اند.

چرا هزینه طراحی سایت در وب طرخ خیلی پایین است؟

شاید برای خیلی از کاربران و مشتریان این سوال پیش بیاید که چرا تعرفه طراحی  سایت در وب طرح اینقدر پایین است در جواب باید به این دسته از عزیزان عرض کنیم که هزینه های زیادی است که در نهایت بر روی تعرفه طراحی سایت تاثیر دارد و ما این هزینه ها را حذف کردیم

شاید برایتان سوال شود چه هزینه هایی ؟

هزینه جاری دفتر اعم از اجاره دفتر حقوق کارمند و ...

ما با حذف این هزینه ها تعرفه ها را به حدی پایین رساندیم که هر شخص و شرکتی میتواند با اندک هزینه در دنیای مجازی حضور پیدا کند .

ان دسته از عزیزانی که از شهر تبریز سفارش دارند اصرار بر جلسه حضوری دارند که حتما باید حضورا طرف مقابل را رویت نمایند تا بتواند سفارش طراحی سایت دهند انگار قرار است چند میلیون پول به طراحی سایت دهند.اگر وسواس به خرج ندهید میتوانید با حداقل هزینه بهترین سایت را داشته باشید البته به مشتریان حق میدهیم که کمی در سفارش دقت نمایند و به هر شخصی اعتماد نکنند ولی ما برای جلب اعتماد شما عزیزان هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهیم کرد و وب سایت شما را در نسخه نمایشی برای شما با اطلاعات شما راه اندازی خواهیم کرد و پس از آن اقدام به دریافت هزینه خواهیم کرد و در نهایت اقدام به ثبت دامنه و اختصاص فضای میزبانی اقدام و وب سایت شما را با آدرس و در هاست آپلود خواهیم کرد تا با آدرس خودتان در دسترس قرار بگیرد.

 

 

 

کجا می توانم وصل کنم؟
مدیران وب و بازاریابان اینترنتی بیشتر وقت خود را صرف دو چیز می کنند: رتبه بندی و ترافیک وب سایت. هر دو این اهداف معمولا به رتبه بندی موتورهای جستجو بستگی دارد. بیشتر ترافیكی كه دارید، بیشتر سایت به تعدادی از به روز رسانی ها بستگی دارد. در همان زمان، همانطور که می دانید، موتورهای جستجو می توانند ترافیک و ترافیک وب سایت را تحت فشار قرار دهند.

طراحی سایت در تبریز


یکی از بهترین راه برای رسیدن به هر یک از این اهداف، ایجاد لینک های یک طرفه از وب سایت های معتبر است. با آن صادق باش، زیرا باید بدانید که اتصالات یک طرفه نیاز به زمان و تلاش دارد. با این حال، اگر شما می دانید که برای پیدا کردن یک سایت یا محل مناسب برای اتصال به وب سایت خود، می توانید سریعتر ارتباط برقرار کنید.
در این مقاله، ما به برخی از مکان های شگفت انگیز در وب اشاره می کنیم و لینک های یک طرفه لینک هایی را لینک می کنیم:

1- سایت مطبوعاتی (مطبوعاتی)
انتشار با توجه به این گزارش، بازاریابی مقاله ... مانند بهترین راه برای پیوند به سایت شما است. شما می توانید هر دو نسخه رایگان مطبوعات و پول نقد برای ارسال پیام های خود را آنلاین استفاده کنید. بسیاری از بازاریابان بسیار موفق هستند. البته این می تواند گران باشد اما ارزان و بسیار ارزشمند است.
هنگامی که نوشتن خوب است، وجود خواهد داشت بسیاری از برداشت های سایت با اهداف مربوطه و ترافیک و رتبه بندی آنلاین افزایش خواهد یافت.

2. سایت ویکیپدیا
مکانهایی مانند ویکیپدیا و Google Knowl منابع اتصال یک طرفه هستند. این منابع می توانند پیوندهای مهم را به محتوای و بخش منبع مقاله در سایت شما ارائه دهند. همه چیز در آن جا قرار دارد. به همین دلیل، این لینک ها با Google بالاتر خواهند بود.

3. تماس بگیرید edu و دامنه .go
این اغلب تحت تاثیر ایده ها، تأثیرات تجاری و وب سایت ها و پیوندهای قدرتمند است. EDU GOV یکی از موثرترین و موثرترین گزینه های شماست. سعی کنید از نمایه خود خلاص شوید و از این نوع پیوند در سایت خود استفاده کنید.
به عنوان مثال، اگر به دانشگاه یا دانشگاه بروید، سعی کنید به صفحه آموزش بپیوندید. اگر اشتراکی خبرنامه در وب سایت دانشگاهی خود دارید، روی لینک کلیک کنید.

4. وب سایت
همه ما می دانیم که به روز رسانی های گوگل پاندا، که اغلب تغییرات الگوریتم را دنبال می کند، باعث انفجار جدی سایت ها می شود. اما کسانی که از کیفیت محافظت می کنند، مکان های خوبی برای برقراری ارتباط هستند. اکثر زمان ها، اگر شما نیاز به مشاوره در مورد نحوه استفاده از این سایت ها با توجه به اهداف خود، بلافاصله لیست را در Google مشاهده کنید. شما می توانید از سایت هایی مانند Echo یا Skido برای شروع استفاده کنید.

5. وب سایت و مشخصات دو نفره
شما متوجه می شوید که وب تمایل دارد اجتماعی تر باشد. بهترین مکان برای پیوند دادن به سایتهای شبکه اجتماعی، نشانکها، سایتها و پروفایلها، مخصوصا اگر شما هواداران و اشتراک خود را در صفحات خود ایجاد کنید. فیس بوک، توییتر، گوگل +، مای اسپیس. این به شما امکان ایجاد اتصالات یک طرفه را میدهد.

6. عضویت و نظرات
همیشه هنگام اتصال باید از آن استفاده کنید، گام بعدی باید به صورت عادی برداشته شود و لینک های مربوطه را از اعضا دریافت کنید.
علاوه بر این، یک گواهی به سایت شما و یا محصول مورد علاقه خود را (گواهی) برای ارسال، آن را اغلب می تواند یک راه خوب برای به دست آوردن لینک معتبری که در صفحه اول که لیست سایت ظاهر می شود.

7. از اسلایدهای ویدئویی و نرم افزار استفاده کنید.
بسیاری از وب سایت ها در حال حاضر از فیلم ها، پروژه ها، جایزه ها و اسلایدها در وب سایت های خود استفاده می کنند تا لینک های یک راه را دریافت کنند. به عنوان مثال، فقط به سایت نگاه کنید. ببینید که چگونه backlinks slideshare.net ایجاد می شوند. شما می توانید مواردی مانند این را انجام دهید یا از آن برای اشتراک گذاری محتوا و ایجاد لینک های ارتباط استفاده کنید.

8. بیانیه ای را به سایت و وبلاگ ارسال کنید.
بسیاری از سایت ها هنوز ترک خوردگی و یا novolac ... اما همه لینک به وب سایت و یا وبلاگ ها و نظر به نظر، هنوز یک راه موثر برای نمایش لینک تماس خود را. بسیاری از بازاریابان اینترنتی از کلمات کلیدی هدفمند گوگل برای ایجاد گوگل هشدارهای خود استفاده می کنند زمانی که ایمیل به هر ترتیب لینک افزوده می شود و ایمیل ها به آنها ارسال می شود. سپس، اگر ارزش دارد، تمام اتصالات را بررسی کنید. "نظرات" به آنها.
خوب، اکنون می توانید از بعضی از این سایت ها برای ایجاد اتصالات یک طرفه به لینک استفاده کنید. بسیاری از بازاریابان اینترنتی فقط چند دقیقه طول می کشد تا این خطا را در اتصالات روزانه ایجاد کنند. با گذشت زمان، این پیوندها رشد خواهند کرد، شما بیشتر ترافیک وب سایت را دریافت خواهید کرد، و به طور مستقیم به عنوان نتیجه این پیوندهای تکاملی، رتبه بندی بالاتر را دریافت خواهید کرد.

یک وب سایت ارزان تبریز چیست؟ طراحی وب ارزان حرفه ای است؟
بازگشت به این آدرس و فایل های منبع را به تماس های میزبان کارت حافظه مشاهده کنید. اگر یک فایل یا صفحه وب در سایت باشد، فایل نمایش داده می شود. (یا این صفحه) در مرورگر شما.
(با صفحات جداگانه در اینترنت و فایل ها یا پوشه ها) و یا هر جای دیگری در اینترنت.

 

طراحی سایت در تبریز

ایجاد یک وب سایت با مجموعه ای از مجموعه ای از صفحات وب، تصاویر و دیگران در حساب اصلی.

A - فرآیند طراحی و پورتال فرآیند طراحی وب:
1. نام سایت درست را انتخاب کنید.
2. نام دامنه را در اینترنت ذخیره کنید.
3. طراحی وب سایت و نرم افزار گرافیکی
4. خرید یک خانه (کاربر)
سایت های میزبانی وب سایت های طراحی شده و باز هستند.

B - نرم افزار مورد استفاده در طراحی وب و طراحی پورتال:
نرم افزار زیرساخت یک پروژه طراحی وب با استفاده از فناوری Microsoft .NET Framework است.
پایگاه داده MS SQL Server انتخاب خوبی است، زیرا دارای ویژگی های قانونی جامع و عملکرد عالی است.

چرا باید امنیت سایت خود را در نظر بگیرید؟
پس از ورود به سیستم، کاربران به بررسی و قسمت های مختلف هدایت می شوند. این دسترسی غیر مجاز به پایگاه داده را حذف می کند.

طراحی و توسعه وب سایت:

مکان های ثابت:

این ارزانتر از سایر سایتهاست
بهترین تصمیم را در هر مورد قرار دهید.


سایت های پویا: سایت های پویا:
وب سایت ممکن است یک زبان برنامه نویسی پویا باشد. با این حال، اکثر زبان های برنامه نویسی ASP.Net توسط ASP، PHP، CSS، Silverlight یا Ajax استفاده می شوند.
کاهش دیدگاه سایت و گرافیک.

طراحی وب سایت ارزان : شما می توانید وب سایت خود را طراحی و طراحی وب سایت خود را به طور امن برای حرفه ای ها متخصصان با تجربه با دانش و تجربه خوب در مورد آخرین سیستم ها و استانداردها در جهان به شما کمک خواهد کرد. (طراحی وب سایت) فناوری اطلاعات در مکان های مختلف لذت بردن از دیدن وب سایت شما را طراحی می کند. سالها تجربه ما یک تضمین است که شما اجازه دهید وب سایت شما را طراحی کنیم. تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل رقابت خود را قبل از طراحی وب سایت خود، تجزیه و تحلیل کلیدی و طراحی و به روز رسانی وب سایت شما طراحی وب سایت خود را از شرکت های دیگر متفاوت است.
طراحی وب سایت ما بر اساس اهداف و الزامات مشتری. نوع فعالیت بر اساس بودجه طرح طراحی شده است.
طراحی وب به طور مستقیم با درک موتورهای جستجو و برون سپاری رقبای تجاری مرتبط است. علاوه بر بارگذاری صفحات وب به سرعت، با همان زیبایی شناسی، استفاده از کلمات کلیدی و تکنیکهای بهینه سازی موتورهای جستجو گوگل کمک می کند تا پروفایل را افزایش دهند. از بازدیدکنندگان
وقتی بازدیدکنندگان برای اولین بار به طراحی سایت ارزان خود نگاه می کنند، اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند، رنگ آمیزی و طراحی سایت در تبریز شما است.

طراحی سایت در تبریز


هدف ما طراحی وب سایت های مبتنی بر استاندارد مبتنی بر استاندارد است که حداقل در زمان و هزینه در اینترنت در دسترس هستند. فرآیندهای پس از قرارداد عبارتند از انتخاب قالبهای اطلاعات مشتری مورد نیاز، پیشنهادات و راه حل ها برای کوتاه ترین زمان ممکن.
آیا طراحی وب سایت شما مزاحم است؟
بله، آزاردهنده خیلی دشوار نیست اما بعضی از سایت ها از وب سایت ها و وب سایت ها استفاده می کنند. پنج امتیاز زیر را بررسی کنید تا ببینید که چگونه طراح وبسایت و طراح وب خود به مخاطبان حمله کردند.
1. موسیقی پس زمینه - مگر اینکه سایت شما به یک ایستگاه رادیویی یا سی دی وصل شده باشد. چرا میخواهید موسیقی را به بینندگان در هر صفحه از سایت خود پخش کنید؟
هدف شما بسیار خوب است. اما اگر هدف نباشد، شما دوست خواهید داشت به مخاطبان بی گناه فریاد بزنید. چه کسی دوست ندارد فریاد بزند؟ سپس فریاد نزنید و یا صحبت نکنید.
Layout Layer - در طراحی طرح و طراحی دروازه، لایه مفید است. اما نه وقتی که با پیام های مزاحم استفاده می شود. سعی نکنید که خوانندگان پیام خود را بخوانند. سعی کنید خواننده را متقاعد کنید که بخواند.
4. ظاهر ویندوز - اگر چه در طراحی و طراحی پورتال بسیاری از پنجره های پنجره توسط بسیاری از ابزارهایی که در مرورگر نصب می شوند مسدود می شوند. بخش بسیار آزار دهنده این پنجره ها این است که خوانندگان همیشه پیام های مهمی را که باید مشاهده کنند همیشه نمی بینند، زیرا اکثر آنها توسط مرورگر کاربر مسدود شده اند. آیا شما از این مثلن قدیمی شنیده اید؟ "هنگامی که شما نمی توانید او را ضرب و شتم، پیوستن به او." هنگامی که شما نمی توانید فیلتر مرورگر مرورگر را مدیریت کنید، باید این مراحل را دنبال کنید. سعی نکنید از پنجره ها استفاده کنید پیام های مهم را در بخش ویژه سایت خود وارد کنید.
هدف ما راه اندازی یک وب سایت طراحی و پورتال طراحی وب سایت است. برخی از خدمات ارائه شده توسط وب طراحی Nunger عبارتند از:
طراحی وب سایت 13 سال تجربه ما اعتماد به نفس است که ما را به طراحی وب سایت شما کمک می کند. فرایند طراحی وب شامل الزامات، تحلیل رقیب، طراحی وب سایت، اطلاعات مهندسی، برنامه نویسی، ارتقاء طراحی وب سایت و آزمایش نهایی می باشد. علاوه بر این، ما همواره با شما مشاوره خواهیم داشت و از وب سایت شما حمایت خواهیم کرد.

وب سایت طراحی وب سایت برای بهینه سازی موتور جستجو یک وب سایت ما طراحی وب سایت خود را به طوری که ما می توانیم وب سایت ما را برای موتورهای جستجو طراحی مجدد و نشان دادن بهتر و جذب ترافیک بیشتر برای کلمات کلیدی که می خواهید. آنها در صفحه بالا و به همین ترتیب در هزینه مشتری احتمالی هستند که به دنبال یک محصول یا خدمات هستند.

طراحی وب کم بر اساس تجربه ما در طراحی وب و سیستم های مدیریت محتوا، می توانیم از راه حل طراحی وب سایت ارزان ما و طراحی وب سایت خود با توجه به تعریف طراحی وب سایت استفاده کنیم. ما با شما شروع میکنیم

طراحی وب سایت شما امروز اهمیت اینترنت به عنوان یک پلت فرم رسانه ای توسط هر کسی نادیده گرفته می شود. شما همچنین می توانید یک وب سایت خاص را بر اساس تجربه و اهداف مورد نظر خود داشته باشید و بتوانید با جهان ارتباط برقرار کنید و مخاطبین جدیدی پیدا کنید.

طراحی طراحی وب سایت تبلیغاتی یکی از رایج ترین سایت های دنیا وب سایت فارسی یک سایت تبلیغاتی است. شما همچنین می توانید یک وبسایت دیگر داشته باشید که طراحی وب سایت سفارشی داشته باشد و چیزی در جهان رقابت آنلاین وجود دارد.

طراحی وب سایت طراحی وب سایت یک دسته است که خارج از طراحی وب سایت به عنوان یک قالب زیبا و طراحی چشم نواز است. سایت ها باید در همان زمان کار کنند

بدون تردید، آیا می خواهند بدانند که عوامل آنلاین به طور مستقیم به قرار دادن عوامل SEO بستگی دارد؟ خوشبختانه وب سایت طراحی سایت در تبریز از ما مراقبت کرد و برای پاسخ به برخی از سوالات به میلیونها نتیجه جستجو در Google مراجعه کرد. بیشتر خبر خوب است، اما به گوگل محدود نمی بررسی نتایج حاصل از تحقیق و بخشی از آن، به سرعت از وب سایت های طراحی سایت ارزان در تبریز مورد مطالعه، و biklinkah بررسی محتویات بود. در این روش، اندازه گیری تأثیر عوامل مختلف بر SEO و ما قادر به گرفتن نتایج حاصل از توجه در این زمینه بود. نتایج واقعا برای ما جالب بود و شما حتی بیشتر از خوشحالی آنها را می خوانید. بنابراین تصمیم گرفتیم آنها را منتشر کنیم.

طراحی سایت در تبریز

در زیر می توانید یافته های این تحقیق و عوامل موثر بر عوامل SEO و رتبه بندی گوگل را خلاصه و فهرست کنید:
پیوندهای پشتیبان هنوز یکی از موثرترین عوامل رتبه بندی جستجوگرها و گوگل هستند.

می توان گفت که تعداد فیلدهای متصل به یک صفحه بیش از هر عامل است و بر رتبه بندی وب سایت تأثیر می گذارد.
داده ها نشان می دهد که اعتبار و ارزش لینک های یک وب سایت مربوط به رتبه بندی بالاتر در موتور جستجوی گوگل است.
عنوان و متن مربوط به یکدیگر هستند، عنوان و متن بهتر از محتوای غیر مرتبط هستند. در نتیجه، تولید محتوایی متمرکز که فقط مربوط به زمینه است، رتبه بندی وب سایت را بهبود می بخشد.
طبق داده های تحقیق، محتوای طولانی و مفصل بهتر از محتوای کوتاه مدت کار می کند. اولین پیوند به نتایج جستجوی گوگل، به طور متوسط ​​1890 کلمه است.
وبسایت هایی که از پروتکل HTTPS استفاده می کنند، به راحتی به صفحه اصلی گوگل نسبت به سایر وب سایت ها حرکت می کنند.

البته، ما خیلی به ما تعجب نکردیم، زیرا سایتهای گوگل ارزش پروتکل های گوگل را بدون امتیاز تایید کرده اند.

با وجود تمام با طرح حاشیه، اطلاعات به دست آمده از این تحقیق نشان می دهد که هیچ تاثیر برای افزایش رتبه بندی از وب سایت نشانه استفاده از طرح وجود دارد. (در اینجا بیشتر در مورد Schema و معنی آن است.)
مقالات با استفاده از حداقل یک تصویر در متن خود بهتر از آنهایی است که بدون هیچ گونه تصاویر منتشر شده است.

البته، شواهد جامعی برای اثبات اثر تصویر در گوگل وجود ندارد.
شما باید بدانید که بین استفاده از keychain و رتبه بندی وب سایت در زبان متا رابطه بسیار کمی وجود دارد.

این پیوند خیلی کوچکتر از انتظار ما است. این احتمالا به این دلیل است که انتقال گوگل به جستجوی معناشناختی.
سرعت آپلود وب سایت عامل بسیار مهمی است.

بر اساس اطلاعات و اطلاعات الکسا، بیشتر احتمال دارد سایتهای آپلود سریع تر از رتبه بندی سایر وب سایت ها بالاتر باشند.

تعداد زیادی از با به روز رسانی گوگل (آخرین پنگوئن به روز رسانی) دقیق و مربوط لنگر متن از لینک و یا متن، به طور مستقیم رتبه بندی از سایت تاثیر می گذارد.

اطلاعات و داده ها نشان می دهد که Google در قوانین پایین رتبه Rit شرکت دارد.

شمارش معکوس و تنوع تاثیر زیادی بر رتبه بندی گوگل دارند

اگر احتمال دارد پیوندهای مختلفی از یک دامنه دریافت کنید، شنیدهاید که وبسایت شما تأثیر منفی روی وبسایت شما دارد. به عبارت دیگر، هر 10 لینک بهتر از 10 لینک از 10 دامنه مختلف است که در یک دامنه هستند.

این به لحاظ تحلیل و تحلیل بسیار ساده است. این پژوهش با داشتن تاثیر در موقعیت غیر قابل تحمل از یک وب سایت در حوزه های مختلف، و اعتقاد بر این است مهم ترین عوامل از جستجوگرها. گوگل می خواهد مطمئن شود که دامنه های دیگر سایت شما را تأیید می کنند. بیشترین تعداد این مناطق مختلف، بیشتر گوگل به شما توجه خواهد کرد. در حقیقت، تعداد و انواع حوزه هایی که لینک می کنید مهمترین عنصر SEO در افزایش رتبه بندی وب سایت شما است.

فرآیندهای بازاریابی امروز پیچیده تر است. شرکت ها دارای محصولات مختلف هستند. در طول فروش تلفنی، برقراری ارتباط بصری با مشتریان قابل قبول نیست. داشتن یک وب سایت خوب، توضیح لازم را ارائه می دهد و بعد از پایان مکالمه، از سایت بازدید می کند. این نوع فروش فروش نسل بعدی تلفن همراه است.

طراحی سایت در تبریز

راه اندازی یک وب سایت، مانند خرید زمین و خرید زمین برای ساخت یک ساختمان، یک سرمایه گذاری مطمئن برای آینده است. وب سایت می تواند خط تلفن مشتری را کاهش دهد. شما می توانید خرید را از وب سایت پیگیری کنید. اگر سایت خود را به طور مرتب به روز رسانی کنید، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را خواهید داشت و همچنان ادامه خواهید یافت.

اگر شما قبلا وب سایت ندارید، برنامه ریزی کسب و کارتان را برنامه ریزی کنید.
اگر شما یک وب سایت دارید اما هیچ نسخه قبلی از مشتریان خود را نمی دانید، وب سایت خود را در برنامه توسعه کسب و کار خود قرار دهید. پس از آن، این سایت بهترین بخش فروش تلفن و تسهیل معاملات فروش است.
ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که در کمترین قیمت یک سایت موفقیت آمیز یا در کوتاه مدت و کارآمد وب سایت خود را بهبود بخشید.
:: طراحی یک وب سایت که متناسب با بودجه شماست.

حداقل، ما وب سایت مورد علاقه خود را با گرافیک های سفارشی، پانل کنترل کامل فارسی و طراحی کاربر پسند داریم.

سایت در تبریز را طراحی کنید یا کسی را استخدام کنید؟

تصمیم گیری درمورد اینکه آیا من باید طراحی وب سایت در تبریز من را طراحی کنم یا به کسی یا شرکت کمک کنم، به یک معامله بزرگ مرتبط هستم. یکی از مهمترین الزامات در نظر گرفتن سطح انتظاراتی است که شما و افراد کاری شما باید برای ایجاد و طراحی وب سایت های جذاب و کاربر پسند طراحی کنند تا بتوانند آنچه را که لازم دارید برای رسیدن به آن موثر انجام دهند. تصمیم گیری برای طراحی خودتان یا دادن به دیگران یا شرکت ها براساس مهارت ها، ویژگی ها، هدف طراحی وب سایت و میزان زمان لازم برای ساخت و طراحی یک وبسایت خواهد بود

برخی از مهارت های مورد نیاز برای طراحی و ساخت سایت به شرح زیر است:

بدانید HTML: دانش مختصر HTML بسیار مهم است، اما در نظر بگیرید که طراحی نرم افزار خوب در این وب سایت می تواند به شما کمک کند.

قدرت هنر: طعم رنگ انتخاب شده و عناصر دیگر برای طراحان وب سایت برای طراحی سایت های جالب مهم است.

توانایی استفاده از نرم افزار گرافیکی: برخی از دانش هایی که در مورد نحوه تولید تصاویر تمیز و شفاف و تصاویر وب سایت وجود دارد. همچنین لازم است که اندازه تصویر را برای بارگذاری سریع کاهش دهید.

    توانایی تعیین ساختار وب سایت: طراحی وب سایت و پیاده سازی و طراحی این یکی از مهمترین مهارت هایی است که طراحان وب باید داشته باشند.

    برنامه نویسی: طراحی وب سایت، ممکن است نیاز به کد برای CGI، جاوا اسکریپت و برنامه نویسی پایگاه داده برای افزایش علاقه وب سایت داشته باشد.

    مهارت های کسب و کار و بازاریابی - مهم نیست که وب سایت که می خواهید ایجاد کنید شخصی یا تجاری است، کسب و کار به نظر می رسد که طراحان باید از طراحی وب سایت تا انتها را در نظر بگیرند.

هنگامی که شما نمی توانید تمام این کار را انجام دهید

اگر زمان و مهارت لازم برای طراحی وب سایت خود ندارید، می توانید از یک شرکت یا شخص مورد اعتماد برای این منظور استفاده کنید تا بتوانید تمام یا بخشی از آن را برای شما انجام دهید. طراحی می تواند توسط یک فرد یا تیم انجام شود. طراحان شخصی اغلب ارزان ترند، زیرا بیشتر آنها در کشورهایی زندگی می کنند که درآمد دستمزد یک پنجم هزینه های دستمزد در سایر نقاط جهان را تامین می کند. به عنوان مثال، در ایران هزینه 6000 دلار برای هر ساعت در ساعت است که برابر با 30،000 دلار در اروپا و ایالات متحده است.

نویسنده سایت باید یک پیام خوب نوشته شود.

معمولا آنها حدود 20 دلار برای هر کلمه هزینه می کنند. نویسنده محتوای انگلیسی نیز حدود 60 دلار برای هر کلمه دریافت خواهد کرد.

اطمینان حاصل کنید که شما با طراحان وب سایت، طراحان و گردآورندگان خود تماس بگیرید. یک طراح وبسایت مشهور می داند چگونه برای بازاریابی اینترنتی در وب سایت خود، به طوری که وب سایت شما با موتور جستجو کار می کند.

هزینه استخدام چیست؟

برای سایت با شش صفحه یا کمتر، در هر صورت تخمین زده می شود که حدود 150،000 دلار در قالب طراحی، تا 1500،000 دلار برای همه وب سایت ها، عکس ها و محتوا وجود داشته باشد. برای پروژه های پیچیده تر که نیاز به ارتباط بیشتر بین سایت ها و کاربران بیشتری دارند، مبلغ 500 میلیارد برای نوشتن ممکن است تا 10 میلیون دلار برای همه وب سایت ها باشد.

هزینه های دیگر برای شما مانند هزینه های مدیریت زمان وجود دارد. شما باید تمام پروژه ها را مدیریت کنید: جزئیات پروژه را بنویسید، زمان را بنویسید و ایمیل به شرکت طراح و ایمیل ارسال کنید، آزمایش های کیفیتی انجام دهید و غیره. در بعضی موارد، شما متوجه خواهید شد که برنامه نویسی در داخل و درون شرکت شما هزینه کمتر از انجام برون سپاری است.

به یاد داشته باشید که تمام مسائل غیر پولی. اگر شرکت شما یک شرکت، اعتماد، و نام تجاری به زبان انگلیسی، شما ممکن است مایل به استفاده از طراحی وب سایت شرکت مشهور به درستی طراحی شده از شما مطمئن شوید نام تجاری خود را مصدوم نیست.
تعداد واقعی
با توجه به توانایی شما، زمان، بودجه شما، تصمیم نهایی و خواسته های شما، تصمیم بگیرید که آیا از طراح حرفه ای برای طراحی وب سایت خود استفاده کنید یا خودتان آن را طراحی کنید.

داشتن وب سایت تبریز به عنوان یک کارمند 24 ساعته

امروز، اینترنت و فضای مجازی افزایش می دهد، کار در طراحی سایت در تبریز و فکر می کنم که هر کس باید برای کسب و کار خود طراحی وب سایت در تبریز را انجام دهد. در این مقاله ما می خواهیم بدانیم که چه چیزی را داریم.

طراحی سایت در تبریز

هر کسی که تجارت الکترونیکی خود را در محل کار خود نیاز به یک وب سایت برای هر کسب و کار دارد. با این حال، هر کسب و کار کوچک باید محصولات و خدمات خود را طراحی کند؛ به عبارت دیگر، بسیار می تواند نقش بخصوص برای بازی شما را از یک بروشور ساده ای بازی کند. با استفاده از یک وب سایت، شما به راحتی می توانید محصولات خود را به عموم معرفی کنید.

وب سایت را می توان برای ارتباط موثر با اعضای یک سازمان استفاده کرد. به طوری که هر عضو می تواند به اطلاعات از سایت سازمان شما دسترسی پیدا کند، جایی که تقریبا در جایی هستید که شما هستید و آخرین اخبار را دریافت می کنید. تغییرات اخیر را ببینید

استفاده دیگر از یک وب سایت در دسترس بودن ساعت ها در روز است. این وبسایت به کسب و کار یا سازمان شما اجازه می دهد تا 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته در اختیار شما قرار دهد. داشتن یک فضای معادل یک کارمند تمام وقت دارد، حتی در تمام تعطیلات.

طراحی سایت حرفه ای می تواند مزیت قابل توجهی برای برنده شدن در رقابت های شما باشد. با طراحی سایت شما می توانید بازاریابی خود را افزایش داده و درآمد خود را افزایش دهید.

مشکلی با قابلیت اطمینان این وبسایت ایجاد کنید، دلیل دیگری برای وجود یک وب سایت. داشتن یک وب سایت اعتماد مشتریان خود را در کسب و کار شما افزایش می دهد و یک شرکت محترم و محترم کسب و کار شماست. و تصویر کلی از کسب و کار شما برای عموم مردم بهتر خواهد شد و از سوی دیگر، اعتماد به نفس از مشتریان خود را به سازمان یا کسب و کار شما را افزایش دهد.

بسته های ویژه طراحی سایت وب طرح

با بسته بندی ویزای فعلی و تعهدات وب سایت های تیم می توانید یک کار عالی انجام دهید و از ویژگی های بسیاری استفاده کنید.

طراحی در بسته هایی است که در سایت شکل می گیرد. ویژگی ها و برنامه های بسیاری وجود دارد که به طور خودکار توسط کارفرمایان مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجا که وب سایت با هزینه کم 99،000 گوشی و 999،000 گوشی آغاز شد.

بر اساس درخواست مشتری، بسته به نیازهای مشتری، طراحی وب ایجاد خواهد شد و هزینه آخرین کارفرما و طراحی اعمال خواهد شد.

یکی از مهمترین مراحل برای یک کارفرما برای ایجاد یک وب سایت طول می کشد، به دلیل توسعه دهندگان استخدام برای ارائه عملکرد طراحی سایت در تبریز وب طرح به کارفرمایان خوب است.

وب سایت وب طرح یک دفتر در گروه بهره برداری سنت کراباخ و کسانی است که از بخش خصوصی در پذیرش و دیدار با پشتیبانی میکنند. بازنشسته اول توکلی ، بازنشسته نشده، شما آماده پذیرش سفارش قیمت هستید. وب سایت طراحی و بهینه سازی وب سایت ارزان

با متخصصان خود تماس بگیرید 24 ساعت در روز به صورت رایگان شما می توانید به کسب و کار خود در وب طرح تبریز تغییر دهید.

بهینه سازی طراحی سایت در تبریز چیست و چه کاربردی دارد ؟

طراحی سایت در تبریز

امروز ما بسیاری از تبلیغات طراحی وب، سایت های ارزان و عملکرد سایت یا SEO را مشاهده خواهیم کرد. بسیاری از شرکت ها با طراحی سایت به این سایت وارد شده اند و بسیاری از شرکت ها و طراحان وب بسیار روز به روز بیشتر می شوند. ما
حدود 90 درصد از مردم می خواهند یک سایت را در صفحه اصلی گوگل طراحی کنند؛ افرادی که یک شرکت یا شخص را برای انجام این کار انتخاب کرده و فرد یا شرکت را سفارش می دهند.
در برخی موارد، تبلیغات تبلیغاتی و یا مشارکت مشتری را مشاهده خواهیم کرد. SEO برای هر شخص یا شرکت برای ارائه یک ضمانت یا ضمانت نیست. چرا شغل وجود ندارد؟ اولا ما می خواهیم رشد وب سایت روزانه ما و تمامی سایت های کلاس را ببینیم. کار در صفحه اول گوگل با این کلمات انجام می شود، و یا گاهی اوقات رقابت است، کمتر احتمال دارد به عنوان یک رقیب به صفحه اصلی گوگل را با پیروی از بالاترین نمره گزارش شود.

دوم، روند منظم و به موقع و گران قیمت رخ می دهد شرکت در جستجوگرها و یا مشتری فرد پس از مشتری یک پیام دریافت از صفحه اصلی گوگل دوباره بدون جستجو خواهد کرد. سعی کنید دسترسی به خدمات فعالیت وب سایت یا تأیید وب سایت با استفاده از نمونه کارها. تیم طراحی سایت در تبریز وب طرح دارای صدها طرح وب است و گوگل بیش از 50 کلمات کلیدی رقابتی را در صفحه اصلی شما دارد.

وب طرح طراحی سایت در تبریز فروشگاه اینترنتی در تبریز طراحی و راه اندازی میکند ؟؟

تعداد زیادی از مردم در این منطقه هستند که تعداد زیادی فروشگاه دارند که کاملا متفاوت از قیمت طراحی وب سایت است.

طراحی سایت در تبریز


متاسفانه، برخی از شرکت ها (وبلاگ نویسان) که قالب های CMS را می بینند فکر می کنند که جوملا (پورتال ها) شرکت های توسعه ی PrestaShop هستند، که نقطه عطفی است. شرکتها با استفاده از SMS و شناسه مشتری برای .به مشتریان ارائه می شود و به مشتریان خدمات مشاوره ای برای شهادت در این زمینه ارائه می دهد و مشتریان CMS را مطلع می سازد که در ارائه پیشنهادات به دلایل مختلف بهتر هستند. با این حال، ما مشاوره و مشاوره می دهیم، و ما امیدواریم که برنامه نویسی پایه ای از عدم بهبود و خدمات ما برای برخی از این مشتریان فردی و یا شرکت های دیگر جالب نیست. قالب های کد و پیوست ها ممکن است از مشتری بخواهید درخواستی را برای پرداخت انجام دهد تا ببیند چه کاری انجام می دهد. 20. تخصص های زیادی وجود دارد که ما می توانیم ببینیم که برنامه کاربرد دارد و بعضی از آنها مورد استفاده قرار می گیرند.
CMS پیش بینی می کند که با توجه به مزایا و مزایای استفاده از جوهر های پایه و مزایای نوشتن یک گروه انرژی مدرن طولانی مدت، می توان از دو طرح بر اساس درخواست کد کارفرما طراحی کرد.
وب طرح تبریز که آمادگی برای ساختن فروشگاه را دارد، بر اساس یک تاریخچه سالانه شرکت Tebriz Design Company
لطفا توجه داشته باشید که با توجه به کیفیت و ویژگی، دو مدل اس ام اس انعطاف پذیر و هزینه سایت و طراحی بسیار کم است.
این یک ویژگی سایت فروشگاهی است.

وب طرح طراحی سایت در تبریز را به صورت فروش فایل یا قاله انجام میدهد ؟(طراحی سایت فروش فایل و مقاله)

طراحی و برنامه نویسی سیستم فایل و فروش مقاله توسط برنامه نویسان طراحی سایت در تبریز تکمیل شد.
به طور خلاصه در مورد ویژگی های این سیستم.
اضافه کردن محصولات در دسته های مختلف
اضافه کردن تصاویر برای هر محصول، اضافه کردن فایل ها، و اضافه کردن توصیف های اضافی.
ZarinPal به Web Wide Web Card Reader و PayPal متصل است.
از طریق ایمیل به وب مستر و مشتری گزارش دهید.
به مدیر و مشتری از طریق اس ام اس گزارش دهید
فایل خریداری شده را به هشدار ایمیل کاربر اضافه کنید.
قابلیت دانلود فایل ها بلافاصله بعد از پرداخت.
یک لینک اعتبار برای دانلود فایل خرید شده ایجاد کنید. (برای مثال لینک دانلود فقط برای 60 دقیقه در دسترس است و بعدا در دسترس نخواهد بود.)
تنظیم زمان دانلود زمین
مالیات را برای فروش داده ها تنظیم کنید.
قابلیت شناسایی پیام های متنی ارسال شده به مدیران و کاربران خصوصی.
انتخاب پورت های فعال (کاربر پرداخت از پورت فعال و پرداخت از پورت)
پانل کاربر جداگانه برای هر کاربر ایجاد می کند.
لینک لینک دستی را اضافه کنید
مرتبط با سیستم نظارت شده.
بهینه شده برای موتورهای جستجوی جستجو شده با راست.
با دیگر پورتال های رایگان بانک ملت تماس بگیرید.
کاربران می توانند فایل های خرید شده را مشاهده و فایل های خرید شده را در صورت لزوم بارگیری مجدد کنند.
در بخش کاربران، سوابق دریافت کننده را مشاهده کنید.
برای قرارداد کاربر ثبت نام کنید
ماژول جستجو برای فایل ها
افزودن ضمیمه ها
پشتیبانی فنی به مدت 6 ماه رایگان خواهد بود.
سرویس میزبانی میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان وب میزبانی میزبان میزبان میزبان وب
برای مشاهده یک کپی از این سیستم، روی این لینک کلیک کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر، با متخصصین ما تماس بگیرید.
24 ساعته کارشناس طراحی سایت در تبریز ، آماده پاسخ به سوالات شما است.

جستجوی بهتر تصاویر و پیام های ذخیره شده در تلگرام

در آپدیت جدید تلگرام که نسخه آن 4.5 می باشد هر بار که میخواهید عکس یا ویدیو ارسال نمایید آنها را به آلبوم های مختلف گروه بندی می شوند. هر آلبوم میتواند شامل 10 عکس یا ویدیو باشد که در پنجره چت یا گروه عمومی به صورت عکسهای کوچک و ظریف تنظیم شده است.

 

Photo Order

From now on, you can control the order in which photos are sent. Each photo you choose for sharing will show its sequence number. This makes it easy to double check that your “before-and-after” pics will be sent in the correct order.

Multiple Profile Photos

When viewing a photo from an album, you’ll see other pictures from the same group as thumbnails in the lower part of the screen. Profile photos are now also displayed this way, which makes them much easier to navigate.

Saved Messages

You can now bookmark important messages by quickly forwarding them to Saved Messages – your personal cloud storage for any messages or media you may want to send or forward there. Each saved message has a “go to” button that takes you to the right place in the chat where it was originally posted.

Saved Messages Chat

The Saved Messages chat is always displayed at the top of the list in the sharing and forwarding menus. This makes it easy to save your favorites while keeping things as tidy as before.

Number One in the Sharing Menu

Saved Messages are easy to find: they are accessible both from the Chats list and from the side panel on Android / Settings on iOS.

Improved Search

Speaking of finding things, we’ve upgraded the global search algorithm used for finding public channels, groups and bots. Now you can search for public channels and bots by their titles, and most popular items will always be displayed first.

Pinned Messages in Channels

Channel admins can now pin messages to focus their subscribers’ attention on important announcements. This tool can also come in handy if you want to help new subscribers navigate your channel.

Pinned Message

iOS: New Settings, iPhone X Support

Telegram 4.5 comes packed with goodies for iOS users. The Settings screen and the context menu in chats got a makeover. Version 4.5 also works great on iPhone X.

Redesigned Settings

Edit Settings

And that’s it for today. We hope you enjoy these new features while we’re working on the next update!

November 15, 2017
The Telegram Team

Video Messages and Telescope

Today's 4.0 update includes two other major features on top of Telescope and video messages. Don't miss Payments for Bots and the Instant View Platform

We know you love the speed and simplicity of voice messages on Telegram. Starting today, you can also send video messages – just as swiftly:

To send a video message, go to any chat on Telegram and tap the mic icon to switch to camera mode. Now all you need to do is tap and hold the camera icon and record a video message. When you’re done, just release the recording button to dispatch your message — and it will arrive in the blink of an eye.

Video messages are so fast because Telegram compresses them and sends them even as you record them. By the way, if holding the button seems like too much work, you can lock the camera in recording mode by swiping up. This also works with voice messages now (here's one for you, cab drivers).

Video messages are automatically downloaded and autoplayed by default (you can change this in Settings if you’re on a data diet though) and generally feel and act like voice messages – on visual steroids.

 

While watching a video message, you can freely browse your other chats – the video will pop up in a corner and continue playing. You can move it around the screen and pause it from anywhere in Telegram. Cool, eh? Well, there's more:

Meet Telescope

Lots of popular folks address their fans via public channels on Telegram. Video messages will make their connection to fans more direct and intimate than ever. But we want to kick this up another notch.

Today we are launching Telescope, a dedicated video hosting platform for those who use videos to communicate with their audiences (here's one for you, blogger people!)

With Telescope, public video messages can go viral beyond the Telegram ecosystem. Telescope hosts autoplayed round videos of up to 1 minute in duration – the same format we use for Telegram video messages. And yes, you heard that right, you don't need a Telegram account to view them.

Every public channel on Telegram now has a telesco.pe URL, such as telesco.pe/channel_name, where all of its video messages are available to the world wide web and the wide, wide world.

 

With Telescope, even those users who don’t have Telegram installed will be able to enjoy your public video messages and share them on Twitter or Facebook. As a result, this content will generate more views. And who would refuse more views these days, hmm?

This was just 1/3 of Telegram 4.0. Keep reading to learn more about Payments for Bots and the new Instant View Platform

تهیه و ترجمه : طراحی سایت در تبریز

در طول چند ما اخیر ما سخت در  حال کار بر  روی تماس های تلگرام از نظر کیفیت، سرعت و امنیت بودیم تا شما را مطمئن سازیم و این انتظار بالاخره به پایان رسیده و از امروز تماس صوتی در غرب اروپا امکان پذیر شده و به زودی امکان برقراری تماس صوتی در سایر کشورها را نیز شاهد خواهیم بود.

 رابط کاربری امکان استفاده از تماس صورتی بسیار آشنا و آسان خواهد بود اما همانند همیشه میتوانید از نوآوری هایی که در تلگرام می باشد بهره ببرید.

امن

در زمان ازمایش تمام تماس ها کد گذاری شده اند و از راز چت در تلگرام بهره میبرد و رابط کاربری آن به مانند ان است که در سال 2013 برای محافظت در مقابل حملات میانی ارائه دادیم ولی برای تماس به یک چیز بسیار ساده نیاز داریم.

به همین دلیل ما تبادل کلید را بهبود یافته ایم و این 100% امن می باشد تنها کافی است شما و دریافت کننده 4 شکلک مقایسه و تایید کنید و دیگر نیازی به رمز های طولانی  و تصاویر پیچیده را نخواهید داشت.

 بسیار سریع

 در صورت امکان، تماس های خود را به بیش از یک اتصال نظیر به نظیر با استفاده از بهترین کدک های صوتی به صرفه جویی در ترافیک در حالی که ارائه با کیفیت و شفاف بروید.

اگر یک اتصال نظیر به نظیر تواند ایجاد شود، تلگرام را به نزدیک ترین سرور به استفاده می کنید برای ارتباط شما با شخص شما تماس در سریع ترین راه ممکن است. بر خلاف برنامه های دیگر، تلگرام تا به زیرساخت های توزیع در سراسر جهان که ما در حال حاضر با استفاده از شده است برای ارائه متون خود را سریع تر از برنامه های دیگر. در حال حاضر این سرور نیز خواهد شد برای تماس استفاده می شود.

در ماه های آینده، ما در حال گسترش شبکه های تحویل محتوا ما در سراسر جهان، گرفتن اتصال به سرعت نور حتی در مناطق دور افتاده.

صفحه

هر بار که شما یک تماس صوتی در تلگرام، یک شبکه عصبی یاد می گیرد از خود و بازخورد دستگاه خود را (به طور طبیعی، آن را دسترسی به مکالمه محتوای ندارد، آن را تنها اطلاعات فنی مانند سرعت شبکه، زمان پینگ ، درصد از دست دادن بسته، و غیره). دستگاه بهینه سازی ده ها تن از پارامترهای ورودی بر اساس این، بهبود کیفیت تماس های آینده بر روی دستگاه داده می شود و شبکه می باشد.

این پارامترها همچنین می توانید در طول یک مکالمه تنظیم شود اگر با تغییر اتصال شما وجود دارد. تلگرام وفق دهند و با ارائه با کیفیت صدای عالی را بر روی فای پایدار - و یا استفاده از داده کمتر زمانی که شما به یک یخچال با پذیرش بد راه رفتن.

توجه به آزمایش ما، تماس های تلگرام در حال حاضر نسبت به هر یک از رقبای ما در اتصالات قابل مقایسه است. اما کیفیت تلفن تلگرام بیشتر به عنوان شما را بهبود می بخشد و دیگران از آنها استفاده کنید، با تشکر از ساخته شده است در یادگیری ماشین است.

کنترل کامل

اگر شما هم مثل ما، شما را دوست ندارند به زحمت می شود. در تلگرام، شما می توانید که می تواند کنترل و که می تواند شما را با دقت دانه تماس بگیرید. شما حتی می توانید تغییر دهید تماس های صوتی خاموش در دسترس نباشد، مسدود کردن هر کسی و هر از تماس شما

به طور پیش فرض، تماس تلگرام سبک وزن هستند و به طور خودکار به سرعت و نوع اتصال خود را وفق دهند، به طوری که به مصرف حداقل اطلاعات ممکن است. اما اگر شما می خواهید برای کاهش هزینه اطلاعات خود را با 25-30٪ دیگر در هزینه کیفیت صدا، به شما خوش آمد فعال کردن گزینه استفاده کمتر از داده ها در داده ها و تنظیمات ذخیره سازی است.

بدون کالری افزوده شده

تلگرام پلت فرم پیام قدرتمند ترین خارج وجود دارد، اما آن را نیز معروف به داشتن ساده ترین یکی استفاده کنید. ما می خواهیم به نگه داشتن چیزهای این راه، و به همین دلیل به طور پیش فرض ما را روی صفحه نمایش خود را با زبانه های اضافی و دکمه کار برکنار درهم و برهمی.

هنگامی که شما شروع به برقراری تماس، تلگرام برای IOS شما را به اضافه کردن یک تب اختصاصی برای تماس های بر روی صفحه نمایش اصلی این برنامه است. متناوبا، شما می توانید زبانه تلفن در سمت راست از بخش تماس های اخیر در تنظیمات فعال کنید. در آندروید، تب پاسخ از طریق خروج منوی اصلی در سمت چپ قابل دسترسی است.

این همیشه آسان برای ایجاد یک تماس، حتی اگر شما هرگز تب تماس باز کرده ام. به محض این که مکالمات صوتی برای کشور خود را فعال کنید، یک آیکون تلفن در هر صفحه مشخصات ظاهر می شود. شما همچنین می توانید با ضربه زدن به نوار بالا در یک چت و انتخاب "تماس" در iOS است. در آندروید، دکمه Call در '...' منو در بالا است.

یک چیز دیگر

کنترل مستقیم بر کیفیت از فیلم های شما را به اشتراک بگذارید: برای کسانی از شما که تماس های صوتی را انجام دهد، v.3.18 چیزی متفاوت به ارمغان می آورد. از این تنظیم با نام تجاری جدید برای انتخاب درجه فشرده سازی قبل از ارسال یک ویدیو. برای اولین بار در تاریخ پیام، شما می توانید پیش نمایش چگونه دریافت کننده های ویدئویی خود را قبل از شما آن ارسال کنید.

این نرم افزار به میزان فشرده سازی شما انتخاب به یاد داشته باشید و آن را به طور پیش فرض برای ارسال ویدئو خود را در آینده استفاده خواهد کرد.

و که آن را برای امروز. در ارتباط باشید، در آنجا آینده همیشه بیشتر!

طراحی سایت در تبریز

 

طراحی سایت در تبریز

ما اعتقادمون بر آزاد بودن است.  به همین دلیل است که برنامه تلگرام را به صورت متن باز(open source) پدید آوردیم. ما معتقدیم که اگر برای شما اختیاراتی فراهم آوریم  میدانید که چه باید برای استیکر ها ، رباتها ، و حتی برای انهایی که از برنامه تلگرام انتظاراتی بیشتری دارند بکنید.

 از امروز 85% کاربران تلگرام تغییرات اخیر را احساس خواهند کرد در مرحله اول ما در اندروید و بعد در سیستم این مورد را پشتیبانی خواهیم کرد.

برای تغییر و یا ایجاد یک تم جدید به  Settings  > Theme بروید .

ما یک تم تیره داریم که در صورتی که نمیخواهید از تلگرام استفاده نمایید میتوانید از آن در مکان های تاریک به عنوان چراغ قوه استفاده نمایید.

تم تیره جدید
آسان در بینایی
آسان در بینایی
تم تیره جدید

 ساختن تم برای خودتان

همچنین ما یک ویرایشگر تم برای برنامه تلگرام اضافه کردیم که شما میتوانید با آن به راحتی تم های متعددی ایجاد و با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

انتخاب یک عنصر
انتخاب یک عنصر
انتخاب یک رنگ
انتخاب یک رنگ

 درست مثل استیکرها و رباتها، تم تلگرام بخشی از پلتفرم متن باز می باشد که با ان میتوانید یک تم جدید با رنگ و پس زمینه دلخواه ایجاد نمایید . در اینجا میتوانید از تم هایی که توسط کاربران ایجاد شده است را مشاهده فرمایید.

 
لیست ها : پیش نمایش تم ها
لیست ها : پیش نمایش تم ها
 
صفحه چت
صفحه چت

بررسی کانال های @AndroidThemes و Desktop Themes برای مشاهده تم های جدیدی که توسط کاربران ساخته شده اند

اگر شما در حال استفاده از برنامه های ios هستید ، باید چند هفته هایی در انتظار باشید. ما در حال حاضر در حال ایجاد چیزی متفاوت تر برای شما هستیم

منتشر شده در تاریخ 2 / 12 95

تهیه و ترجمه : طراحی سایت در تبریز

 

گوگل به تازگی از آخرین ورژن سیستم عامل در ساعت مچی یعنی 2.0 پرده برداری کرد. امروز میتوانید تلگرام را در یک ساعت مچی بسیار زیبا و جمع و جور داشته باشید.

با استفاده از این برنامه کوچک اما پر فدرتمند  میتوانید نسبت به ارسال پیام و گپ و گفتگو بپردازید همچنین  امکان ضبط صدا  ، ارسال شکلک ، برچسب و همچنین اطلاعات تماس خود را مشاهده و   گروه های خود را ایجاد نمایید.

برنامه ساعت مچی دارای چندین تم مختلف می باشد که البته به این تعداد از تم ها نیز در آینده افزوده خواهد شد با ما همراه باشید.

برنامه محبوب تلگرام برای دانلود نسخه 2.0 ساعت مچی در Google Play موجود می باشد.

اگر شما Android Wear 2.0 را بر  روی ساعت خود دارید کافیست در فروشگاه به دنبال تلگرام باشید

تهیه و ترجمه : طراحی سایت در تبریز

 

 200 هزار دلار جایزه برای نخستین برنده ربات

اوایل سال جاری اعلام کردیم که به بهترین ساخت ربات جوایزی در نظر گرفتیم و همچنین مبلغ انها را نیز اعلام کردیم که  از رو تصمیم گرفتیم به بهترین سازنده های ربات تلگرام کمک های مالی انجام دهیم امروز ما 5 ربات را انتخاب و در مجموع جایزه برای این منظور بیش از  200 هزار دلار انتخاب شده است

برای نخستین انتخاب ما از برندگان، تمرکز ما بر  روی ربات هایی می باشد در در سراسر دنیا دارای محبوبیت گسترده ای هستند و مبلغ جوایز نیز به سازنده ربات ها کمک خواهد نمود تا یک تجربه دیگر و یا برای اینده ربات های خود گامی بردارند.

 جایزه ربات : نوامبر 2016

در این پنج دسته بسیار متفاوت از این ربات ها جایزه اهدا خواهد شد:

بهره وری، بازی، آشنایی، و امور مالی

 ویرایش تصاویر


@icon8bot 

ربات بر اساس AI-که اجازه می دهد تا شما را به اعمال فیلتر های بزرگ، به دنبال به عکس با استفاده از شبکه های عصبی و فناوری یادگیری ماشینی. بیشتر بدانید icon-ai.com

بهره وری

@integram_bot 

یک ربات است که اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی یکپارچگی با خدمات شخص ثالث برای توسعه دهندگان مانند Trello، Gitlab، Bitbucket، و بیشتر . بیشتر بدانید integram.com

 @strangerbot

  یک ربات، گرگینه بازی برای چت گروهی که محبوبیت در جنوب شرقی آسیا را به دست آورد طولانی قبل از ما پلت فرم بازی ما راه اندازی شد در ماه گذشته. بیشتر بدانید strangerbot.com

دوستیابی

@strangerbot

یک ربات است که دو کاربر به صورت تصادفی برای ناشناس چت که محبوبیت زیادی پس از رفتن ویروسی در جنوب اروپا به دست آورد متصل می شود. بیشتر بدانید strangerbot.com

دارایی

@octopocket_bot

یک ربات هوشمند کیف پول که اجازه می دهد تا کاربران از اتحادیه اروپا برای انتقال پول به یکدیگر و به سیستم خودپرداز اسپانیا یکپارچه شده است. بیشتر بدانید octopocket.com

ما با اعطای جایزه های 200 هزار دلاری در سالهای بعدی نیز ادامه خواهیم داد.

با ساخت ربات های محبوب از آنها لذت ببرید.

21 آبان 1395 برابر با 11 نوامبر 2016

تیم تلگرام

طراحی سایت در تبریز : طراحی سایت ارزان

سال گذشته پلتفرم ساخت ربات قدرتمند را به صورت رایگان در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار دادیم. امروزه با هدف توسعه فضای تلگرام پلتفرم جدیدی برای ایجاد بازی در نظر گرفته ایم و کاربران میتوانند با  استفاده از بات ها اقدام به بازی در محیط چت به همراه صدا و تصویر نمایند.

برای بازی آماده شوید

بیش از صد ها بازی در نظر گرفته شده است اما تنها حدود  30 تا از آنها منتشر  و برای بازی اماده است و از طریق ایدی @gamee میتوانید به /انها دسترسی داشته باشید. شما میتوانید یک بازی را با تعامل با ربات به صورت مستقیم بازی کنید و یا با تایپ کردن "gamee" در گروه ها و یا در صفحه چت با دوستان بازی را شروع کرده و از بازی لذت ببرید.

 انتخاب  بازی

شما میتوانید دوستان خود را از بازی های جدید  و بزرگ تلگرام مطلع و یا از طریق چت و یا به اشتراک گذاری سایر بازی ها آنها را به چالش بکشید.

با دوستان بهتر است

بهترین بخش از پلتفرم جدید تلگرام ، رقابت در تمام بازی ها است و برای صرفه جویی در زمان برای هر بازی نمراتی اختصاص میدیم و شما میتوانید این موارد را بررسی نمایید که دوستان شما به چه شکل رقابت  در بازی داشته اند ...

آسان برای ساخت

برای ساخت بازی جدید در تلگرام کاری آسان پیش رو خواهید داشت (چک کردن API ) در اینجا MathBattle که توسعه دهنده ما تنها و فقط در عرض سه ساعت به ساخت این بازی وقت گذاشته و تمکیل کرده است . شما میتوانید با تایپ @gamebot در محیط چت با دوستان و گروه آن را آغاز نمایید.

بازی دزدان دریایی

این بازی که دزدان دریایی نام دارد و به صورت نسخه نمایشی ارائه شده است تنها و فقط با صرف زمان کمتر از 5 ساعت اقدام به طراحی و راه اندازی این بازی به همراه صدا و تصویر و همچنین انمیشن های بسیار خوب شده است.

 

"""ترجمه گوگل """

در حالی که این دموی نگاه عمومی، بازی تلگرام می تواند هر چیزی از بازی های آرکید ساده و پازل برای چند نفره 3D بورس و در زمان واقعی بازی های استراتژی. فن آوری زمینه HTML5 است، بنابراین بازی ها بر روی تقاضا لود به عنوان مورد نیاز است، درست مثل صفحات وب معمولی. بازی بر روی آیفون 4 و جدیدتر و 4.4 دستگاه های آندروید و جدیدتر کار خواهد کرد. توجه داشته باشید که دوستان خود را به تلگرام 3.13 یا بالاتر نیاز به بازی.

اگر شما یک توسعه دهنده، نگاهی به معرفی ما به بازی. همچنین، در صورت تمایل به عضویت در کانالBotNews رسمی ما به ماندن بگیرید تا به امروز در اخبار پلت فرم.

"""ترجمه گوگل """

 

بدون کالری افزوده شده

ما می دانیم که شما را دوست دارم تلگرام به خاطر آن لاغر و کارآمد می باشد. به همین دلیل است پلت فرم بازی جدید نیاز 0 بایت از فضای دیسک و یک بایت به اندازه از برنامه های ما اضافه نمی کند. تنها چیزی که ما در حال اضافه کردن امروز بی شماری لحظات سرگرم کننده در چت خود را است.

و در حال حاضر اجازه دهید ببینیم که چگونه بالا شما می توانید نمره.

"""ترجمه گوگل """

 

منبع : طراحی سایت در تبریز

هر روز کاربران تلگرام صدها میلیون استیکررا به اشتراک گذاری می گذارند.
  بسیاری از اینها که در مکانهایی با استفاه از تصاویر دوستان و یا سیاستمداران محلی هستند سفارشی سازند. برخی دیگر توسط هنرمندان حرفه ای سراسر جهان ساخته شده اند. از امروز به بعد، ما مجموعه برچسبهای محبوب که  به طور انحصاری برای تلگرام در تب جدید Trending Stickers  ساخته شده است را به نمایش می گذاریم.


پنل استیکر

تب Trending درتنظیمات
تب Trending درتنظیمات

شما می توانید تب Trending را در پانل برچسب ها و در تنظیمات تلگرام پیدا کنید . اضافه کردن برچسب های جدید برای افرادی که مجموعه های نصب شده زیادی دارند آسانتر شده است. زمانیکه شما بیشتر از 200 مجموعه دارید ، برچسب استفاده نشده قدیمی تر به طور خودکار بایگانی می شوند. شما می توانید آنها را از تب Archived Stickers را در تنظیمات برچسب دوباره فعال نمایید

ذخیره سازی شخصی

بسیاری از مردم ازچت بین خود و یا یک گروه کوچک برای ذخیره پیام های مورد علاقه شان و یا رسانه های شخصی استفاده می نمایند. از امروز به بعد، هیچ نیازی به چنین کاری وجود ندارد. فقط با تب تماس ها رفته و storage chat (چت ذخیره شده) را خودتان با ضربه زدن بر روی شماره بالای صفحه باز نمایید.

ذخیره چت هاذخیره چت ها

صفحه ارتباط جدید
صفحه ارتباط جدید

شما رایگان بودن فوروارد پیام های مورد علاقه به چت ذخیره شده یا ارسال عکس را که  می خواهید به سرعت بین دستگاه ها انتقال دهید احساس می کنید. بخش های دستی‘Shared Media’ (فایل های مدیای اشتراک گذاشته شده) پیدا کردن مطالب به صورت یک روند ملایم برای شما ایجاد می نماید وشما همیشه می توانید از جستجو در هنگام چت برای سوالهای خاص استفاده نمایید.
همچنین می توانید هر چیزی را که برای ذخیره چت بر روی هر تعداد دستگاهی که شما مرتبط هستید در دسترس داشته باشید. این می تواند به عنوان یک راه ساده اما موثر به جای خدماتی مانند Dropbox در داخل مسنجرشما باشدپیش نمایش گروه

لینک های دعوتی یک راه مفید برای افزودن افراد به گروه ها می باشند ، حتی زمانی که آنها در تلگرام نیستند. امروزه ما در حال آسان تر سازی آن  برای درک شما هستیم که فقط زمانیکه شما آنها را باز می کنید به انها بپیوندید.

پیش  نمایش گروه
پیش نمایش گروه

در تلگرام ورژن 3.1.1 . شما قادر به دیدن گروه ها و تعداد افرادی که به آنها پیوسته اند هستید

دوربین آندروید و...

دوربین آندروید و...
اگر شما در استفاده از آندروید  4.1و یا بالاتراز آن هستید ، تلگرام فقط یک رابط دوربین جدید برند است به طوری که شما می توانید در تب های کوتاهتر عکسهایی بگیرید .این احتمال نیز برای  پیش نمایش محتوا قبل از ارسال وجود دارد.

طراحی سایت در تبریز

یکی دیگر از مزایای خوب در بروز رسانی آندروید این است که شما هم اکنون می توانید دانلود کنید مدیای بزرگ و فایل های با سرعت سریعتراز 2x 4x. را دانلود نمایید.

نظرات و دیدگاه های جدید برای دسکتاپ تلگرام

هم اکنون کاربران تلگرام دسکتاپ می توانند یک app-palayer برای ویدئو ها داشته باشند. ما همچنین طراحی چتها، اضافه کردن شفافیت به حباب پیام های جدید را بهبود داده ایم

و همه اینها مورد نسخه 3.11  است.
معمولا، ما از شما انتظار داشتن نسخه های به روز و جدید را داریم همانطورکه شما فکر می کنید.

منبع : طراحی سایت در تبریز

گزارش برخی ار رسانه های ایران که از حمله بزرگ هکرها به ان اشاره کرده اند.
در این مقاله چیزی که واقعا اتفاق افتاده است اشاره میکنیم :

اکانت تلگرام

با بررسی های انجام شده 15 میلیون از افراد ایرانی دارای حساب کاربری تلگرام هستند و این امار ثبت شده و برخی از محدودیت های api در این سال معرفی شده اند.

با این حال تلگرام میتواند با هر شخصی به طور بالقوه تماس گرفته و بررسی کند که آیا شماره تلفن وی در سیستم ثبت شده است

اینم هم مهم هست که برای فعال سازی اکانت برنامه های پیام رسان مانند واتس اپ و  ... تماس گرفته شود

کد فعال سازی با پیام کوتاه

همانطور که خیلی از رسانه ها و سایتهای اموزشی درباره به دست اوردن آسان کد فعال سازی از طریق پیام کوتاه اشاره داشته اند و این را یک ضعف قلمداد میکردند و از این روش تقریبا میتوان به اکانت های تلگرام دسترسی داشت و این برای کاربران تلگرام همیشه یک تهدید است . ما در سال گذشته فعال سازی دو مرحله ای را به کاربران تلگرام ارائه دادیم و کابران میتوانند برای حفظ امنیت از روش تایید دو مرحله ای تلگرام بهر ببرند.

اگر شما به هر دلایلی فکر میکنید که بخش پیام کوتاه گوشی شما مورد نفوذ هکرها قرار میگیرد و به پیام هایی که به تلفن همراه شما ارسال میشوند دسترسی دارند میتوانید برای فعال سازی اکانت تلگرام خود از روش تایید دو مرحله با رمز عبور نسبتا پیچیده استفاده نمایید

ترجمه توسط : طراحی سایت در تبریز, طراحی سایت ارزان

تلگرام جایگرین مناسبی برای ایمیل شده ولی در یک قالب پیام رسان و در خیلی از کسب و کارها مورد استفاده واقع شده ، بسیاری از برنامه ها به دنبال رقابت و جلب توجه شما هستن ، با قابلیت جدید پیش نویس تلگرام همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم قابلیت پیش نویس تلگرام را خدمت شما معرفی  و درباره ان بیشتر توضیح دهیم.

در آپدیت جدید تلگرام به هنگام مشغول بودن به تایپ میباشید و بنا به هر دلایلی تایپ خود را رها نمایید یا به صورت ناخودآگاه تایپ رها شود متن های تایپ شده در همان پنجره و یا گروه به صورت پیش نویس درخواهد امد و شما هر وقت مجدد مراجعه نمایید میتوانید به ادامه تایپ خود بپردازید چه چیزی بهتر از این ، این قابلیت میتواند برای کاربرانی که وقت خود را بیشتر در گروه ها و یا گپ و گفتگو با کاربران میپردازند مفید واقع شود.

تصویر در تصویر  تلگرام

تصویر در تصویر

در ios ، یوتیوب و ویمو در گوشه سمت راست  روی دکمه جدید را لمس نمایید و در حالی که به کارهای دیگری مشغول هستید میتوانید به ادامه ی گوش دادن و تماشای ویدیو  بپردازید.

 

برای این قابلیت و توضیحات بیشتر میتوانید از مقاله ای که قبلا در این زمینه برای این ارائه دادیم مطالعه و استفاده نمایید.

پخش ویدیوی داخلی برای سیستم اندروید

این قابلیت تنها برای نسخه های 4.1 + ارائه شده است و کاربران میتوانند با استفاده از این قابلیت لذت ببرند

ویدیو تلگرام

امکان جدید پخش ویدیو در اندروید

بیشتر بدانید ...

 تلگرام در نسخه های بالای 3.10 اجازه مشاهده نمایه گروه و مجموعه ای از فیلم ها و تصاویر را میدهد و همچنین پیام هایی که خوانده نشده اند را نیز به شکل زیبایی برای شما نمایش میدهد.

طراحی سایت تلگرام

شمارنده پیام های خوانده نشده

 تمام برنامه های خود را بهبود یافته ایم ، در نسخه دسکتاپ تلگرام نیز پیام های خوانده نشده به صورت نمای جدید ارائه داده شده است دکمه های جدیدی نیز اضافه شده است.

ما همواره در تلاش هستیم انچه میتوان در یک برنامه پیام رسان ارائه داد در تلگرام برای شما به ارمغان بیاوریم منتظر آپدیت های جدید تلگرام باشید

منبع ، تهیه و ترجمه : طراحی سایت در تبریز

امکان جدیدی از تلگرام ارائه شده و در آپدیت جدید خود امکان استفاده و ارسال دوربین به صورت سه بعدی را فراهم کرده و کاربران تلگرام میتوانند از قابلیت جدیدی که در آپدیت جدید خود ارائه داده استفاده و از ان استفاده نمایند.

اطلاعات تکمیلی به همراه تصاویر  در  دست جمع آوری می باشد و به زودی از طریق همین صفحه در اختیار کاربران عزیز وب طرح قرار خواهد گرفت

این اطلاعات به زودی  و توسط بخش اخبار به روز رسانی خواهد شد

منتظر نشر این خبر که توسط تلگرام ارائه شده  و توسط وب طرح ترجمه خواهد شد باشید.

منبع : طراحی سایت در تبریز

 

 

امکان جدیدی از تلگرام در اپدیت جدید ارائه داده شد که در این آپدیت امکان ویرایش پیام های ارسالی را دارا می باشد و کاربران در محیط گفتگو و یا در گروه ها میتوانند پیامهایی که شامل غلط املایی بوده و یا به اشتباه ارسال نموده اند را ویرایش و مجدد ارسال نمایند

ویرایش متن تلگرام

انتشار : طراحی سایت در تبریز

برای حذف مسنجر تلگرام تنها شش گام وجود دارد و به صورت پشت سر هم اتفاق می افتد در زیر به آموزش حذف اکانت تلگرام می پردازیم

تلگرام یکی از قدرتمندترین و ساده ترین و درعین حال با امنیت بالا در بین سایر پیام رسان ها می باشد چنانچه تصمیم و تمایل دارید این پیام رسان را حذف  (دیلت اکانت) نمایید به صورت پیش فرض بر روی برنامه تلگرام این امکان وجود ندارد و برای این منظور می بایست وارد سایت تلگرام شوید و از انجا نسبت به حذف اکانت خود اقدام نمایید

در مرحله اول می بایست به ادرس اینترنتی حذف اکانت تلگرام به آدرس https://my.telegram.org/deactivate مراجعه نمایید

در این مرحله می بایست شماره ای که از ان استفاده میکنید و قصد حذف اکانت فعال شده با آن شماره را دارید وارد نمایید و سپس بر  روی گزینه next که مشخص می باشد کلیک نمایید.

 

طراحی سایت در تبریز

در این مرحله تلگرام یک رمز عبور برای شما ارسال خواهد کرد کافیست رمز عبور ارسالی را در کادر مربوطه وارد و بر  روی گزینه Sign in کلیک نمایید.

طراحی سایت ارزان

در این مرحله از شما علت حذف اکانت تلگرام  پرسیده خواهد شد میتوانید پاسخی ارسال نمایید و سپس بر  روی گزینه ی Done کلیک نمایید