Showcases

Background Image

در طول چند ما اخیر ما سخت در  حال کار بر  روی تماس های تلگرام از نظر کیفیت، سرعت و امنیت بودیم تا شما را مطمئن سازیم و این انتظار بالاخره به پایان رسیده و از امروز تماس صوتی در غرب اروپا امکان پذیر شده و به زودی امکان برقراری تماس صوتی در سایر کشورها را نیز شاهد خواهیم بود.

 رابط کاربری امکان استفاده از تماس صورتی بسیار آشنا و آسان خواهد بود اما همانند همیشه میتوانید از نوآوری هایی که در تلگرام می باشد بهره ببرید.

امن

در زمان ازمایش تمام تماس ها کد گذاری شده اند و از راز چت در تلگرام بهره میبرد و رابط کاربری آن به مانند ان است که در سال 2013 برای محافظت در مقابل حملات میانی ارائه دادیم ولی برای تماس به یک چیز بسیار ساده نیاز داریم.

به همین دلیل ما تبادل کلید را بهبود یافته ایم و این 100% امن می باشد تنها کافی است شما و دریافت کننده 4 شکلک مقایسه و تایید کنید و دیگر نیازی به رمز های طولانی  و تصاویر پیچیده را نخواهید داشت.

 بسیار سریع

 در صورت امکان، تماس های خود را به بیش از یک اتصال نظیر به نظیر با استفاده از بهترین کدک های صوتی به صرفه جویی در ترافیک در حالی که ارائه با کیفیت و شفاف بروید.

اگر یک اتصال نظیر به نظیر تواند ایجاد شود، تلگرام را به نزدیک ترین سرور به استفاده می کنید برای ارتباط شما با شخص شما تماس در سریع ترین راه ممکن است. بر خلاف برنامه های دیگر، تلگرام تا به زیرساخت های توزیع در سراسر جهان که ما در حال حاضر با استفاده از شده است برای ارائه متون خود را سریع تر از برنامه های دیگر. در حال حاضر این سرور نیز خواهد شد برای تماس استفاده می شود.

در ماه های آینده، ما در حال گسترش شبکه های تحویل محتوا ما در سراسر جهان، گرفتن اتصال به سرعت نور حتی در مناطق دور افتاده.

صفحه

هر بار که شما یک تماس صوتی در تلگرام، یک شبکه عصبی یاد می گیرد از خود و بازخورد دستگاه خود را (به طور طبیعی، آن را دسترسی به مکالمه محتوای ندارد، آن را تنها اطلاعات فنی مانند سرعت شبکه، زمان پینگ ، درصد از دست دادن بسته، و غیره). دستگاه بهینه سازی ده ها تن از پارامترهای ورودی بر اساس این، بهبود کیفیت تماس های آینده بر روی دستگاه داده می شود و شبکه می باشد.

این پارامترها همچنین می توانید در طول یک مکالمه تنظیم شود اگر با تغییر اتصال شما وجود دارد. تلگرام وفق دهند و با ارائه با کیفیت صدای عالی را بر روی فای پایدار - و یا استفاده از داده کمتر زمانی که شما به یک یخچال با پذیرش بد راه رفتن.

توجه به آزمایش ما، تماس های تلگرام در حال حاضر نسبت به هر یک از رقبای ما در اتصالات قابل مقایسه است. اما کیفیت تلفن تلگرام بیشتر به عنوان شما را بهبود می بخشد و دیگران از آنها استفاده کنید، با تشکر از ساخته شده است در یادگیری ماشین است.

کنترل کامل

اگر شما هم مثل ما، شما را دوست ندارند به زحمت می شود. در تلگرام، شما می توانید که می تواند کنترل و که می تواند شما را با دقت دانه تماس بگیرید. شما حتی می توانید تغییر دهید تماس های صوتی خاموش در دسترس نباشد، مسدود کردن هر کسی و هر از تماس شما

به طور پیش فرض، تماس تلگرام سبک وزن هستند و به طور خودکار به سرعت و نوع اتصال خود را وفق دهند، به طوری که به مصرف حداقل اطلاعات ممکن است. اما اگر شما می خواهید برای کاهش هزینه اطلاعات خود را با 25-30٪ دیگر در هزینه کیفیت صدا، به شما خوش آمد فعال کردن گزینه استفاده کمتر از داده ها در داده ها و تنظیمات ذخیره سازی است.

بدون کالری افزوده شده

تلگرام پلت فرم پیام قدرتمند ترین خارج وجود دارد، اما آن را نیز معروف به داشتن ساده ترین یکی استفاده کنید. ما می خواهیم به نگه داشتن چیزهای این راه، و به همین دلیل به طور پیش فرض ما را روی صفحه نمایش خود را با زبانه های اضافی و دکمه کار برکنار درهم و برهمی.

هنگامی که شما شروع به برقراری تماس، تلگرام برای IOS شما را به اضافه کردن یک تب اختصاصی برای تماس های بر روی صفحه نمایش اصلی این برنامه است. متناوبا، شما می توانید زبانه تلفن در سمت راست از بخش تماس های اخیر در تنظیمات فعال کنید. در آندروید، تب پاسخ از طریق خروج منوی اصلی در سمت چپ قابل دسترسی است.

این همیشه آسان برای ایجاد یک تماس، حتی اگر شما هرگز تب تماس باز کرده ام. به محض این که مکالمات صوتی برای کشور خود را فعال کنید، یک آیکون تلفن در هر صفحه مشخصات ظاهر می شود. شما همچنین می توانید با ضربه زدن به نوار بالا در یک چت و انتخاب "تماس" در iOS است. در آندروید، دکمه Call در '...' منو در بالا است.

یک چیز دیگر

کنترل مستقیم بر کیفیت از فیلم های شما را به اشتراک بگذارید: برای کسانی از شما که تماس های صوتی را انجام دهد، v.3.18 چیزی متفاوت به ارمغان می آورد. از این تنظیم با نام تجاری جدید برای انتخاب درجه فشرده سازی قبل از ارسال یک ویدیو. برای اولین بار در تاریخ پیام، شما می توانید پیش نمایش چگونه دریافت کننده های ویدئویی خود را قبل از شما آن ارسال کنید.

این نرم افزار به میزان فشرده سازی شما انتخاب به یاد داشته باشید و آن را به طور پیش فرض برای ارسال ویدئو خود را در آینده استفاده خواهد کرد.

و که آن را برای امروز. در ارتباط باشید، در آنجا آینده همیشه بیشتر!

طراحی سایت در تبریز

 

رکورد پیدا نشد
Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.