Showcases

Background Image

سایت در تبریز را طراحی کنید یا کسی را استخدام کنید؟

تصمیم گیری درمورد اینکه آیا من باید طراحی وب سایت در تبریز من را طراحی کنم یا به کسی یا شرکت کمک کنم، به یک معامله بزرگ مرتبط هستم. یکی از مهمترین الزامات در نظر گرفتن سطح انتظاراتی است که شما و افراد کاری شما باید برای ایجاد و طراحی وب سایت های جذاب و کاربر پسند طراحی کنند تا بتوانند آنچه را که لازم دارید برای رسیدن به آن موثر انجام دهند. تصمیم گیری برای طراحی خودتان یا دادن به دیگران یا شرکت ها براساس مهارت ها، ویژگی ها، هدف طراحی وب سایت و میزان زمان لازم برای ساخت و طراحی یک وبسایت خواهد بود

برخی از مهارت های مورد نیاز برای طراحی و ساخت سایت به شرح زیر است:

بدانید HTML: دانش مختصر HTML بسیار مهم است، اما در نظر بگیرید که طراحی نرم افزار خوب در این وب سایت می تواند به شما کمک کند.

قدرت هنر: طعم رنگ انتخاب شده و عناصر دیگر برای طراحان وب سایت برای طراحی سایت های جالب مهم است.

توانایی استفاده از نرم افزار گرافیکی: برخی از دانش هایی که در مورد نحوه تولید تصاویر تمیز و شفاف و تصاویر وب سایت وجود دارد. همچنین لازم است که اندازه تصویر را برای بارگذاری سریع کاهش دهید.

    توانایی تعیین ساختار وب سایت: طراحی وب سایت و پیاده سازی و طراحی این یکی از مهمترین مهارت هایی است که طراحان وب باید داشته باشند.

    برنامه نویسی: طراحی وب سایت، ممکن است نیاز به کد برای CGI، جاوا اسکریپت و برنامه نویسی پایگاه داده برای افزایش علاقه وب سایت داشته باشد.

    مهارت های کسب و کار و بازاریابی - مهم نیست که وب سایت که می خواهید ایجاد کنید شخصی یا تجاری است، کسب و کار به نظر می رسد که طراحان باید از طراحی وب سایت تا انتها را در نظر بگیرند.

هنگامی که شما نمی توانید تمام این کار را انجام دهید

اگر زمان و مهارت لازم برای طراحی وب سایت خود ندارید، می توانید از یک شرکت یا شخص مورد اعتماد برای این منظور استفاده کنید تا بتوانید تمام یا بخشی از آن را برای شما انجام دهید. طراحی می تواند توسط یک فرد یا تیم انجام شود. طراحان شخصی اغلب ارزان ترند، زیرا بیشتر آنها در کشورهایی زندگی می کنند که درآمد دستمزد یک پنجم هزینه های دستمزد در سایر نقاط جهان را تامین می کند. به عنوان مثال، در ایران هزینه 6000 دلار برای هر ساعت در ساعت است که برابر با 30،000 دلار در اروپا و ایالات متحده است.

نویسنده سایت باید یک پیام خوب نوشته شود.

معمولا آنها حدود 20 دلار برای هر کلمه هزینه می کنند. نویسنده محتوای انگلیسی نیز حدود 60 دلار برای هر کلمه دریافت خواهد کرد.

اطمینان حاصل کنید که شما با طراحان وب سایت، طراحان و گردآورندگان خود تماس بگیرید. یک طراح وبسایت مشهور می داند چگونه برای بازاریابی اینترنتی در وب سایت خود، به طوری که وب سایت شما با موتور جستجو کار می کند.

هزینه استخدام چیست؟

برای سایت با شش صفحه یا کمتر، در هر صورت تخمین زده می شود که حدود 150،000 دلار در قالب طراحی، تا 1500،000 دلار برای همه وب سایت ها، عکس ها و محتوا وجود داشته باشد. برای پروژه های پیچیده تر که نیاز به ارتباط بیشتر بین سایت ها و کاربران بیشتری دارند، مبلغ 500 میلیارد برای نوشتن ممکن است تا 10 میلیون دلار برای همه وب سایت ها باشد.

هزینه های دیگر برای شما مانند هزینه های مدیریت زمان وجود دارد. شما باید تمام پروژه ها را مدیریت کنید: جزئیات پروژه را بنویسید، زمان را بنویسید و ایمیل به شرکت طراح و ایمیل ارسال کنید، آزمایش های کیفیتی انجام دهید و غیره. در بعضی موارد، شما متوجه خواهید شد که برنامه نویسی در داخل و درون شرکت شما هزینه کمتر از انجام برون سپاری است.

به یاد داشته باشید که تمام مسائل غیر پولی. اگر شرکت شما یک شرکت، اعتماد، و نام تجاری به زبان انگلیسی، شما ممکن است مایل به استفاده از طراحی وب سایت شرکت مشهور به درستی طراحی شده از شما مطمئن شوید نام تجاری خود را مصدوم نیست.
تعداد واقعی
با توجه به توانایی شما، زمان، بودجه شما، تصمیم نهایی و خواسته های شما، تصمیم بگیرید که آیا از طراح حرفه ای برای طراحی وب سایت خود استفاده کنید یا خودتان آن را طراحی کنید.

رکورد پیدا نشد
Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.