Showcases

Background Image

کجا می توانم وصل کنم؟
مدیران وب و بازاریابان اینترنتی بیشتر وقت خود را صرف دو چیز می کنند: رتبه بندی و ترافیک وب سایت. هر دو این اهداف معمولا به رتبه بندی موتورهای جستجو بستگی دارد. بیشتر ترافیكی كه دارید، بیشتر سایت به تعدادی از به روز رسانی ها بستگی دارد. در همان زمان، همانطور که می دانید، موتورهای جستجو می توانند ترافیک و ترافیک وب سایت را تحت فشار قرار دهند.

طراحی سایت در تبریز


یکی از بهترین راه برای رسیدن به هر یک از این اهداف، ایجاد لینک های یک طرفه از وب سایت های معتبر است. با آن صادق باش، زیرا باید بدانید که اتصالات یک طرفه نیاز به زمان و تلاش دارد. با این حال، اگر شما می دانید که برای پیدا کردن یک سایت یا محل مناسب برای اتصال به وب سایت خود، می توانید سریعتر ارتباط برقرار کنید.
در این مقاله، ما به برخی از مکان های شگفت انگیز در وب اشاره می کنیم و لینک های یک طرفه لینک هایی را لینک می کنیم:

1- سایت مطبوعاتی (مطبوعاتی)
انتشار با توجه به این گزارش، بازاریابی مقاله ... مانند بهترین راه برای پیوند به سایت شما است. شما می توانید هر دو نسخه رایگان مطبوعات و پول نقد برای ارسال پیام های خود را آنلاین استفاده کنید. بسیاری از بازاریابان بسیار موفق هستند. البته این می تواند گران باشد اما ارزان و بسیار ارزشمند است.
هنگامی که نوشتن خوب است، وجود خواهد داشت بسیاری از برداشت های سایت با اهداف مربوطه و ترافیک و رتبه بندی آنلاین افزایش خواهد یافت.

2. سایت ویکیپدیا
مکانهایی مانند ویکیپدیا و Google Knowl منابع اتصال یک طرفه هستند. این منابع می توانند پیوندهای مهم را به محتوای و بخش منبع مقاله در سایت شما ارائه دهند. همه چیز در آن جا قرار دارد. به همین دلیل، این لینک ها با Google بالاتر خواهند بود.

3. تماس بگیرید edu و دامنه .go
این اغلب تحت تاثیر ایده ها، تأثیرات تجاری و وب سایت ها و پیوندهای قدرتمند است. EDU GOV یکی از موثرترین و موثرترین گزینه های شماست. سعی کنید از نمایه خود خلاص شوید و از این نوع پیوند در سایت خود استفاده کنید.
به عنوان مثال، اگر به دانشگاه یا دانشگاه بروید، سعی کنید به صفحه آموزش بپیوندید. اگر اشتراکی خبرنامه در وب سایت دانشگاهی خود دارید، روی لینک کلیک کنید.

4. وب سایت
همه ما می دانیم که به روز رسانی های گوگل پاندا، که اغلب تغییرات الگوریتم را دنبال می کند، باعث انفجار جدی سایت ها می شود. اما کسانی که از کیفیت محافظت می کنند، مکان های خوبی برای برقراری ارتباط هستند. اکثر زمان ها، اگر شما نیاز به مشاوره در مورد نحوه استفاده از این سایت ها با توجه به اهداف خود، بلافاصله لیست را در Google مشاهده کنید. شما می توانید از سایت هایی مانند Echo یا Skido برای شروع استفاده کنید.

5. وب سایت و مشخصات دو نفره
شما متوجه می شوید که وب تمایل دارد اجتماعی تر باشد. بهترین مکان برای پیوند دادن به سایتهای شبکه اجتماعی، نشانکها، سایتها و پروفایلها، مخصوصا اگر شما هواداران و اشتراک خود را در صفحات خود ایجاد کنید. فیس بوک، توییتر، گوگل +، مای اسپیس. این به شما امکان ایجاد اتصالات یک طرفه را میدهد.

6. عضویت و نظرات
همیشه هنگام اتصال باید از آن استفاده کنید، گام بعدی باید به صورت عادی برداشته شود و لینک های مربوطه را از اعضا دریافت کنید.
علاوه بر این، یک گواهی به سایت شما و یا محصول مورد علاقه خود را (گواهی) برای ارسال، آن را اغلب می تواند یک راه خوب برای به دست آوردن لینک معتبری که در صفحه اول که لیست سایت ظاهر می شود.

7. از اسلایدهای ویدئویی و نرم افزار استفاده کنید.
بسیاری از وب سایت ها در حال حاضر از فیلم ها، پروژه ها، جایزه ها و اسلایدها در وب سایت های خود استفاده می کنند تا لینک های یک راه را دریافت کنند. به عنوان مثال، فقط به سایت نگاه کنید. ببینید که چگونه backlinks slideshare.net ایجاد می شوند. شما می توانید مواردی مانند این را انجام دهید یا از آن برای اشتراک گذاری محتوا و ایجاد لینک های ارتباط استفاده کنید.

8. بیانیه ای را به سایت و وبلاگ ارسال کنید.
بسیاری از سایت ها هنوز ترک خوردگی و یا novolac ... اما همه لینک به وب سایت و یا وبلاگ ها و نظر به نظر، هنوز یک راه موثر برای نمایش لینک تماس خود را. بسیاری از بازاریابان اینترنتی از کلمات کلیدی هدفمند گوگل برای ایجاد گوگل هشدارهای خود استفاده می کنند زمانی که ایمیل به هر ترتیب لینک افزوده می شود و ایمیل ها به آنها ارسال می شود. سپس، اگر ارزش دارد، تمام اتصالات را بررسی کنید. "نظرات" به آنها.
خوب، اکنون می توانید از بعضی از این سایت ها برای ایجاد اتصالات یک طرفه به لینک استفاده کنید. بسیاری از بازاریابان اینترنتی فقط چند دقیقه طول می کشد تا این خطا را در اتصالات روزانه ایجاد کنند. با گذشت زمان، این پیوندها رشد خواهند کرد، شما بیشتر ترافیک وب سایت را دریافت خواهید کرد، و به طور مستقیم به عنوان نتیجه این پیوندهای تکاملی، رتبه بندی بالاتر را دریافت خواهید کرد.

رکورد پیدا نشد
Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.