Showcases

Background Image

اسلاید سه اسلاید دو اسلاید یک

بیشتر بدانید

 

وب طرح با هدف  گسترش فعالیت های خود اقدام به خرید امتیاز سایت  در رتبه بالا با کلمه طراحی سایت در تبریز نمود که بتواند خدمات طراحی سایت و بهینه سازی  سایت را برای مشتریانی که دنبال شرکت طراحی سایت در تبریز می باشند خدمات خود را ارائه دهد وب طرح با سال ها تجربه یکی از حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت در تبریز و سئو سایت در تبریز می باشد.وب طرح با اجرای برخی از نمونه کارها و توانایی انجام سفارش مشتریان در  رابطه با طراحی سایت  و بهینه سازی  سایت آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد  طراحی سایت در تبریز توسط وب طرح که شرکت طراحی سایت در تبریز می باشد با هزینه پایین انجام می شود

ارتباط با ما

آدرس : خیابان توکلی - روبروی بانک مسکن - جنب چاپ قانع - وب طرح

همراه : 09149177859

ایمیل :

برای ارتباط در تلگرام بر روی همین لینک کلیک نمایید

در طول چند ما اخیر ما سخت در  حال کار بر  روی تماس های تلگرام از نظر کیفیت، سرعت و امنیت بودیم تا شما را مطمئن سازیم و این انتظار بالاخره به پایان رسیده و از امروز تماس صوتی در غرب اروپا امکان پذیر شده و به زودی امکان برقراری تماس صوتی در سایر کشورها را نیز شاهد خواهیم بود.

 رابط کاربری امکان استفاده از تماس صورتی بسیار آشنا و آسان خواهد بود اما همانند همیشه میتوانید از نوآوری هایی که در تلگرام می باشد بهره ببرید.

امن

در زمان ازمایش تمام تماس ها کد گذاری شده اند و از راز چت در تلگرام بهره میبرد و رابط کاربری آن به مانند ان است که در سال 2013 برای محافظت در مقابل حملات میانی ارائه دادیم ولی برای تماس به یک چیز بسیار ساده نیاز داریم.

به همین دلیل ما تبادل کلید را بهبود یافته ایم و این 100% امن می باشد تنها کافی است شما و دریافت کننده 4 شکلک مقایسه و تایید کنید و دیگر نیازی به رمز های طولانی  و تصاویر پیچیده را نخواهید داشت.

 بسیار سریع

 در صورت امکان، تماس های خود را به بیش از یک اتصال نظیر به نظیر با استفاده از بهترین کدک های صوتی به صرفه جویی در ترافیک در حالی که ارائه با کیفیت و شفاف بروید.

اگر یک اتصال نظیر به نظیر تواند ایجاد شود، تلگرام را به نزدیک ترین سرور به استفاده می کنید برای ارتباط شما با شخص شما تماس در سریع ترین راه ممکن است. بر خلاف برنامه های دیگر، تلگرام تا به زیرساخت های توزیع در سراسر جهان که ما در حال حاضر با استفاده از شده است برای ارائه متون خود را سریع تر از برنامه های دیگر. در حال حاضر این سرور نیز خواهد شد برای تماس استفاده می شود.

در ماه های آینده، ما در حال گسترش شبکه های تحویل محتوا ما در سراسر جهان، گرفتن اتصال به سرعت نور حتی در مناطق دور افتاده.

صفحه

هر بار که شما یک تماس صوتی در تلگرام، یک شبکه عصبی یاد می گیرد از خود و بازخورد دستگاه خود را (به طور طبیعی، آن را دسترسی به مکالمه محتوای ندارد، آن را تنها اطلاعات فنی مانند سرعت شبکه، زمان پینگ ، درصد از دست دادن بسته، و غیره). دستگاه بهینه سازی ده ها تن از پارامترهای ورودی بر اساس این، بهبود کیفیت تماس های آینده بر روی دستگاه داده می شود و شبکه می باشد.

این پارامترها همچنین می توانید در طول یک مکالمه تنظیم شود اگر با تغییر اتصال شما وجود دارد. تلگرام وفق دهند و با ارائه با کیفیت صدای عالی را بر روی فای پایدار - و یا استفاده از داده کمتر زمانی که شما به یک یخچال با پذیرش بد راه رفتن.

توجه به آزمایش ما، تماس های تلگرام در حال حاضر نسبت به هر یک از رقبای ما در اتصالات قابل مقایسه است. اما کیفیت تلفن تلگرام بیشتر به عنوان شما را بهبود می بخشد و دیگران از آنها استفاده کنید، با تشکر از ساخته شده است در یادگیری ماشین است.

کنترل کامل

اگر شما هم مثل ما، شما را دوست ندارند به زحمت می شود. در تلگرام، شما می توانید که می تواند کنترل و که می تواند شما را با دقت دانه تماس بگیرید. شما حتی می توانید تغییر دهید تماس های صوتی خاموش در دسترس نباشد، مسدود کردن هر کسی و هر از تماس شما

به طور پیش فرض، تماس تلگرام سبک وزن هستند و به طور خودکار به سرعت و نوع اتصال خود را وفق دهند، به طوری که به مصرف حداقل اطلاعات ممکن است. اما اگر شما می خواهید برای کاهش هزینه اطلاعات خود را با 25-30٪ دیگر در هزینه کیفیت صدا، به شما خوش آمد فعال کردن گزینه استفاده کمتر از داده ها در داده ها و تنظیمات ذخیره سازی است.

بدون کالری افزوده شده

تلگرام پلت فرم پیام قدرتمند ترین خارج وجود دارد، اما آن را نیز معروف به داشتن ساده ترین یکی استفاده کنید. ما می خواهیم به نگه داشتن چیزهای این راه، و به همین دلیل به طور پیش فرض ما را روی صفحه نمایش خود را با زبانه های اضافی و دکمه کار برکنار درهم و برهمی.

هنگامی که شما شروع به برقراری تماس، تلگرام برای IOS شما را به اضافه کردن یک تب اختصاصی برای تماس های بر روی صفحه نمایش اصلی این برنامه است. متناوبا، شما می توانید زبانه تلفن در سمت راست از بخش تماس های اخیر در تنظیمات فعال کنید. در آندروید، تب پاسخ از طریق خروج منوی اصلی در سمت چپ قابل دسترسی است.

این همیشه آسان برای ایجاد یک تماس، حتی اگر شما هرگز تب تماس باز کرده ام. به محض این که مکالمات صوتی برای کشور خود را فعال کنید، یک آیکون تلفن در هر صفحه مشخصات ظاهر می شود. شما همچنین می توانید با ضربه زدن به نوار بالا در یک چت و انتخاب "تماس" در iOS است. در آندروید، دکمه Call در '...' منو در بالا است.

یک چیز دیگر

کنترل مستقیم بر کیفیت از فیلم های شما را به اشتراک بگذارید: برای کسانی از شما که تماس های صوتی را انجام دهد، v.3.18 چیزی متفاوت به ارمغان می آورد. از این تنظیم با نام تجاری جدید برای انتخاب درجه فشرده سازی قبل از ارسال یک ویدیو. برای اولین بار در تاریخ پیام، شما می توانید پیش نمایش چگونه دریافت کننده های ویدئویی خود را قبل از شما آن ارسال کنید.

این نرم افزار به میزان فشرده سازی شما انتخاب به یاد داشته باشید و آن را به طور پیش فرض برای ارسال ویدئو خود را در آینده استفاده خواهد کرد.

و که آن را برای امروز. در ارتباط باشید، در آنجا آینده همیشه بیشتر!

طراحی سایت در تبریز

 

فناوری اطلاعات وب طرح

هنگامی که شما قصد راه اندازی یک وب سایت برای شرکت، سازمان یا کسب و کار خود را دارید ابتدا می بایست با شرکت های طراح سایت مذاکره و مشورت نمایید. با اعلام نیازهای خود و بررسی آنها توسط کارشناسان طراح، و راهکارهایی به شما ارائه می گردد. طراحان سایت وب طرح با استفاده از نرم افزارهای open source مانند جوملا و ورد پرس، پ، CMS ها یا کد نویسی سفارشی با زبانهای برنامه نویسی تحت وب مانند php و Asp.net اقدام به طراحی وب سایت شما می کنند. در واقع طراح پس از نیاز سنجی و تطبیق نیازها با روش های طراحی ارائه شده توسط شرکت طراح، راهکار خود را ارائه می دهد.


همه سازمان ها ، شرکت ها و یا حتی خیلی از افراد نیاز به طراحی سایتی برای معرفی و ارائه خدمات خود دارند. اطلاع از مراحل طراحی سایت به طراحی سایت کارا و مطابق نیازهای مشتری کمک شایانی می نماید. طراحان سایت برای انجام این مراحل نیازمند دریافت اطلاعات (شامل حیطه کاری، نیازمندی ها و سلایق) از مشتری می باشند. روند طراحی سایت شامل مراحلی همچون: نیاز سنجی، انتخاب روش طراحی، تهیه دامنه و هاست، تعیین بخش های مختلف وب سایت، گردآوری و تهیه محتوای صفحات و... می باشد.


وقتی تصمیم بر داشتن وب سایت نمودیم، اولین چیزی که برامون علامت سوال میشه هزینه ی اونه که خیلی هم مهمه. متاسفانه برای طراحی سایت، هیچ نرخ ثابت و تعیین شده ای وجود نداره. کافیه تلفن رو بردارید و با چند تا شرکت طراحی سایت تماس بگیرید؛ برای یک سایت با امکانات مشخص، اختلاف قیمت شرکت ها شاید به چند میلیون برسه و همانطور که گفتیم الزاماً هزینه بالاتر کیفیت بیشتری نصیب شما نمیکند.

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود ، طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. تبلیغات است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت. سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی.
وب طرح همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید بنابراین تضمین ما کیفیت بالای طراحی ، بهینه سازی تخصصی و ارائه پشتیبانی کامل و ۲۴ ساعته با پایین ترین هزینه می باشد.

طراحی سایت,طراحی وب سایت,,طراحی وب سایت ارزان,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت در تبریز,طراحی وب سایت در تبریز,سایت ارزان,وب سایت ارزان,شرکت طراحی سایت در تبریز,شرکتهای طراحی سایت در تبریز,وب طرح

طراحی سایت برای همه کسب و کارها

شاید شما یک مجموعه بزرگ تولیدی کفش داشته باشید یا یک کارگاه کوچک تولیدی کفش، یک کارخانه بزرگ تولید مواد غذایی یا ... شاید  هم یک دفتر مهندسی مطرح و سرشناس و یک دفتر مهندسی که تازه ان را تاسیس کرده باشید اصلا مهم نیست در کنار روش های بازاریابی و معرفی سنتی به فکر طراحی و راه اندازی یک وب سایت اینترنتی باشید.

امروزه بازاریابی اینترنتی سهم بزرگی را به خود اختصاص دادند و خیلی از برند ها با آنکه شناخته شده و اغلب از نظر کاربران نیاز به بازاریابی ندارند اما برند های مطرح هم توجه ویزه و سرمایه گذاری بزرگی برای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی اختصاص می دهند دلیل آن هم کاملا معلوم می باشد که غفلت  از روش های نوین و عدم توجه میتواند صدمه و ضررهای مالی بسیار بزرگی پیش آورد

هیچ برندی از اول پیش مردم مشهور نبود و در کنار ارائه جنس اعلا کالای اعلا با تبلیغات هدفمند توانسته اند در میان ملتها جا باز کنند

کمپین سایت 99 هزار تومانی

 

کمپین طراحی و راه اندازی وب سایت با 99 هزار تومان از ابتدای خرداد 98 شروع و تا اطلاعیه بعدی ادامه خواهد داشت

شاید شما هم با شنیدن 99 هزار تومان برای طراحی سایت شوکه شوید اما این نه تبلیغ دروغین است و نه تبلیغ گمراه کننده، بلکه صادقانه و به عبارتی هزینه دریافتی به صورت کلی از مشتری بابت راه اندازی سایت به همراه ثبت دامنه با مالکیت مشتری و اختصاص فضای هاست از برترین شرکت هاستینگ ایران، فقط و فقط 99 هزار تومان خواهد بود

جالب است بدانید که اگر خود مشتری اقدام به ثبت دامنه و خرید هاست از شرکت های معروف هاستینگ نماید شاید هزینه کلی از 99 هزار تومان بالاتر شود.

شاید در این میان خیلی از مشتریان اعتماد نکنند در اول باید به این دسته از مشتریان اعلام نماییم که هویت ما توسط پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (پلیس فتا) احراز گردیده و حضورا برای تکمیل پرونده به مرکز فوق مراجعه کردیم  و با اطلاعات همین سایت و با نام "وب طرح" مدارک را تکمیل کردیم.

شاید خیلی از مشتریان وقت بررسی، استعلام و .. نداشته باشند با این حال ما مجدد به فکر مشتریان و جلب اعتماد کامل به راه حل بسیار ساده در نظر گرفتیم

پرداخت کل هزینه  بعد از اتمام راه اندازی سایت

جالب است بدانید که با سابقه ای که طی سالها داشتیم شرکتهای متعددی هستند که مبلغ چند صد هزار تومانی و حتی چند میلیونی به عنوان پیش پرداخت دریافت میکنند  و تا اتمام تسویه حساب سایت آنها بر  روی سرور بارگزاری نمیشود

پرداخت هزینه بعد از اتمام کار بدون دریافت 1 ریال پیش پرداخت

وب سایت ما از چند سال پیش فعال بوده و فعال است و به فعالیت خود ادامه خواهد داد پس جای هیچ نگرانی بابت پشتیبانی وب سایتهای  طراحی شده خود توسط ما نباشید

پشتیبانی فقط از طریق تیکت ایمیل ، تلگرام رایگان می باشد و بابت پشتیبانی هم هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود

از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما هستیم

بسته ویژه طراحی سایت با 99 هزار تومان به مدت محدود

طراحی و راه اندازی سایت ارزان با  امکانات ثبت سفارش ، پنل پیامکی ، فرم استخدام ، گالری تصویر ، گالری ویدیو  فقط   99 هزار تومان

طلایی

امکانات پیشرفته و ایجاد سایت به صورت املاک ، فروشگاه ، شرکتی ، و با دامنه 5 ساله رایگان انجام می شود و پشتیبانی فنی 3 ماه رایگان ...سفارش

حرفه ای

مناسب  برای شرکت های بزرگ، با امکانات بیشتر و امکان فروش محصولات و سبد خرید و درگاه پرداخت ... سفارش

 

پیشرفته

مناسب برای شرکت ها و  مراکز تجاری ، امکان ایجاد صفحات، منو و مجموعه به صورت نامحدود ، بهینه سازی سایت برای گوگل ... سفارش

 

ساده

مناسب  برای ایجاد سایت شرکتی و شخصی و کسب  و کارهای کوچک که حضور موفق را در اینترنت تجربه نمایند ... سفارش

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.