Showcases

Background Image

طراحی سایت در تبریز

ما اعتقادمون بر آزاد بودن است.  به همین دلیل است که برنامه تلگرام را به صورت متن باز(open source) پدید آوردیم. ما معتقدیم که اگر برای شما اختیاراتی فراهم آوریم  میدانید که چه باید برای استیکر ها ، رباتها ، و حتی برای انهایی که از برنامه تلگرام انتظاراتی بیشتری دارند بکنید.

 از امروز 85% کاربران تلگرام تغییرات اخیر را احساس خواهند کرد در مرحله اول ما در اندروید و بعد در سیستم این مورد را پشتیبانی خواهیم کرد.

برای تغییر و یا ایجاد یک تم جدید به  Settings  > Theme بروید .

ما یک تم تیره داریم که در صورتی که نمیخواهید از تلگرام استفاده نمایید میتوانید از آن در مکان های تاریک به عنوان چراغ قوه استفاده نمایید.

تم تیره جدید
آسان در بینایی
آسان در بینایی
تم تیره جدید

 ساختن تم برای خودتان

همچنین ما یک ویرایشگر تم برای برنامه تلگرام اضافه کردیم که شما میتوانید با آن به راحتی تم های متعددی ایجاد و با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

انتخاب یک عنصر
انتخاب یک عنصر
انتخاب یک رنگ
انتخاب یک رنگ

 درست مثل استیکرها و رباتها، تم تلگرام بخشی از پلتفرم متن باز می باشد که با ان میتوانید یک تم جدید با رنگ و پس زمینه دلخواه ایجاد نمایید . در اینجا میتوانید از تم هایی که توسط کاربران ایجاد شده است را مشاهده فرمایید.

 
لیست ها : پیش نمایش تم ها
لیست ها : پیش نمایش تم ها
 
صفحه چت
صفحه چت

بررسی کانال های @AndroidThemes و Desktop Themes برای مشاهده تم های جدیدی که توسط کاربران ساخته شده اند

اگر شما در حال استفاده از برنامه های ios هستید ، باید چند هفته هایی در انتظار باشید. ما در حال حاضر در حال ایجاد چیزی متفاوت تر برای شما هستیم

منتشر شده در تاریخ 2 / 12 95

تهیه و ترجمه : طراحی سایت در تبریز

 

رکورد پیدا نشد
Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.